Заполняйте все Ваши данные в корзине для быстрой отправки!
OnlineMarket
+380 (50) 357-00-24
+380 (63) 249-13-03
Служба поддержки клиентов
Отзывы о компании OnlineMarket
Елена А.
Отлично
Анжеліка В.
Очень плохо
Провід переломаний🤬 підсвітка не працює, чому коли відправляєте не перевіряють?
Оксана Ш.
Отлично
Анна С.
Плохо
Нажаль брали на подарунок, але розчарована , ручки пластмасові нагрівати не можна, качестао погане.
Сергій Б.
Хорошо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Вітаємо! Щиро вдячні за довіру. Ми цінуємо кожного клієнта і прагнемо лише найкращого!
Дмитрий П.
Отлично
Андрей К.
Очень плохо
телебей с.
Очень плохо
Відгук з приводу пакування та доставки замовлення. Консультант запевняв що пакування товару супер надійне і компактне.По факту запакувати можна було в меньшу коробку та окрім спального мішка в вакуумному пакеті в коробці ні чого не було.Тобто при відкриванні коробки ножем можна було пошкодити мішок. При оформленні доставки перевізником не вірно вказується фактична вага та об'єм пакування,завищена!!!Тому доставка дороще ніж очікується. Укрпошта доставка вийшла 150 грн. На пошті при отриманні посилки порахували та перевіряли коробку доставка мала бути 100 грн.А при правильному пакуванні ще менша!!!!! Звернувшись з цього приводу до продавця мене продовжували запевняти,що я помиляюсь!!! Тому уточнюйте питання доставки при замовленні в цьому магазині!Магазин не зацікавлений задовільнити потребу клієнта не переплачувати за доставку товару перевізником!!!!!!
Ирина С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Вітаємо! Дякуємо, що залишили свій коментар. Ми вдячні за вашу активність і підтримку!
Провід переломаний🤬 підсвітка не працює, чому коли відправляєте не перевіряють?
Нажаль брали на подарунок, але розчарована , ручки пластмасові нагрівати не можна, качестао погане.
Вітаємо! Щиро вдячні за довіру. Ми цінуємо кожного клієнта і прагнемо лише найкращого!
Відгук з приводу пакування та доставки замовлення.
Консультант запевняв що пакування товару супер надійне і компактне.По факту запакувати можна було в меньшу коробку та окрім спального мішка в вакуумному пакеті в коробці ні чого не було.Тобто при відкриванні коробки ножем можна було пошкодити мішок.
При оформленні доставки перевізником не вірно вказується фактична вага та об'єм пакування,завищена!!!Тому доставка дороще ніж очікується.
Укрпошта доставка вийшла 150 грн.
На пошті при отриманні посилки порахували та перевіряли коробку доставка мала бути 100 грн.А при правильному пакуванні ще менша!!!!!
Звернувшись з цього приводу до продавця мене продовжували запевняти,що я помиляюсь!!!
Тому уточнюйте питання доставки при замовленні в цьому магазині!Магазин не зацікавлений задовільнити потребу клієнта не переплачувати за доставку товару перевізником!!!!!!
Вітаємо! Дякуємо, що залишили свій коментар. Ми вдячні за вашу активність і підтримку!
Нормально