Вітаємо! Ваші слова надихають нас щодня вдосконалювати сервіс. Дякуємо!
андрій Ч.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Щиро вдячні за вашу довіру та замовлення. Для нас велика честь працювати для вас!
Дима А.
Отлично
Сергій Ю.
Отлично
Василь К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Доброго дня! Дякуємо за теплий відгук — нам приємно знати, що ви залишились задоволені.
Олена О.
Очень плохо
Відправили товар зовсім не той що замовляли. Забирав чоловік з пошти і не оглянув. Це просто нає….лово,впарюють те що лежить і не продається Скільки замовляю на пром це перший раз такі продавці Не рекомендую категорично.
Андрій Б.
Отлично
Все так ,як в описі.Дякую.
Олександр З.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Вітаємо! Раді, що вам сподобалась наша робота! Дякуємо за добрі слова й замовлення — будемо на зв’язку!
Євген К.
Отлично
Все було добре! Менеджери передзвонили, навіть, у вихідний, були дуже ввічливі. Просто одразу не вийшло скористатися підпискою на безкоштовну доставку, а потім колега випадково замовив не в цьому магазині. Негативні емоції відсутні. Дякую за зворотний зв'язок. Успіхів Вам!
товар якісний, відправили швидко, покупкою задоволений рекомендую.
Вітаємо! Ваші слова надихають нас щодня вдосконалювати сервіс. Дякуємо!
Щиро вдячні за вашу довіру та замовлення. Для нас велика честь працювати для вас!
Доброго дня! Дякуємо за теплий відгук — нам приємно знати, що ви залишились задоволені.
Відправили товар зовсім не той що замовляли. Забирав чоловік з пошти і не оглянув. Це просто нає….лово,впарюють те що лежить і не продається
Скільки замовляю на пром це перший раз такі продавці
Не рекомендую категорично.
Все так ,як в описі.Дякую.
Вітаємо! Раді, що вам сподобалась наша робота! Дякуємо за добрі слова й замовлення — будемо на зв’язку!
Все було добре!
Менеджери передзвонили, навіть, у вихідний, були дуже ввічливі.
Просто одразу не вийшло скористатися підпискою на безкоштовну доставку, а потім колега випадково замовив не в цьому магазині.
Негативні емоції відсутні.
Дякую за зворотний зв'язок.
Успіхів Вам!