Заполняйте все Ваши данные в корзине для быстрой отправки!
OnlineMarket
+380 (50) 357-00-24
+380 (63) 249-13-03
Служба поддержки клиентов
Отзывы о компании OnlineMarket
светлана п.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Доброго дня! Щиро вдячні за ваше замовлення та довіру до нас. Раді, що ви залишилися задоволені!
Віктор А.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Вітаємо! Щиро вдячні за ваш вибір і підтримку. Працюємо для вас із любов’ю!
Игорь П.
Очень плохо
Вадим К.
Хорошо
Замовлений товар за свою ціну непоганий. Але хто буде замовляти щось тут вперше то не ведіться на "акційні" пропозиції. Я повівся і як виявилось гарно розвели і відправили ширпотреб ціною 300 грн по акції за 400 грн. Акція недуже сподобалась. 😆
Виктория Е.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дуже задоволена роботою магазину! З усім допомогли, все відправили вчасно Максимально швидко і людяно допомогли вирішити проблему, яка виникла не з боку магазину, а тому, що замовлення робилось для військових, у яких не завжди є можливість вчасно забрати посилку Дякую!
Комментарий продавца
Доброго дня! Приємно знати, що ви залишилися задоволені. Дякуємо за відгук!
Алла Ц.
Очень плохо
Замовляла пилку з акумуляторами 48в, а отримала з акумуляторами 24в. Також замовляла ланцюг для пилки + напилок для заточування, а отримала тільки ланцюг. Гроші заплатила, а товар не відповідає. Недобросовісні. Не рекомендую.
Сергій Т.
Отлично
Все добре,швидка відправка, за таку ціну добротне крісло
Жанна Б.
Очень плохо
людмила о.
Отлично
Гарний продавець!!! Дякую!!!!
Виктор Г.
Очень плохо
Некоректно було прийняте замовлення. Служба підтримки не працює
Доброго дня! Щиро вдячні за ваше замовлення та довіру до нас. Раді, що ви залишилися задоволені!
Вітаємо! Щиро вдячні за ваш вибір і підтримку. Працюємо для вас із любов’ю!
Замовлений товар за свою ціну непоганий.
Але хто буде замовляти щось тут вперше то не ведіться на "акційні" пропозиції. Я повівся і як виявилось гарно розвели і відправили ширпотреб ціною 300 грн по акції за 400 грн. Акція недуже сподобалась. 😆
Дуже задоволена роботою магазину!
З усім допомогли, все відправили вчасно
Максимально швидко і людяно допомогли вирішити проблему, яка виникла не з боку магазину, а тому, що замовлення робилось для військових, у яких не завжди є можливість вчасно забрати посилку
Дякую!
Доброго дня! Приємно знати, що ви залишилися задоволені. Дякуємо за відгук!
Замовляла пилку з акумуляторами 48в, а отримала з акумуляторами 24в. Також замовляла ланцюг для пилки + напилок для заточування, а отримала тільки ланцюг. Гроші заплатила, а товар не відповідає. Недобросовісні. Не рекомендую.
Все добре,швидка відправка, за таку ціну добротне крісло
Гарний продавець!!! Дякую!!!!
Некоректно було прийняте замовлення. Служба підтримки не працює