Кошик
28133 відгуків
Заповнюйте всі Ваші дані в корзині для швидкої відправки!
+380 (50) 357-00-24
+380 (63) 249-13-03

Світлодіодні стрічки

Світлодіодні стрічки бувають монохромні, тобто стрічки, які світяться одним кольором і універсальні - колір перетину, яких можна змінювати або за допомогою пульта дистанційного освітлення, а можливо навіть змінювати колір перетину із заданою вами швидкістю. 

Ширина світлодіодної стрічки існує до 2 сантиметрів. Діелектричний матеріал, з якого вона виготовлена, оснащений струмопровідним доріжками, світлодіодами, резисторами і елементами управління.  Розфасована стрічка В бобіни довжиною до 5 метрів і обумовлена забезпеченням однорідності перетину даного відрізка при її подальшому монтажі.  При використанні паралельної схеми включення окремих модулів при виготовленні світлодіодної стрічки ви можете розрізати її на будь-яку необхідну вам довжину. Для цього на стрічці вказана розмітка розрізання, а на модулі з обох сторін є контактні площадки для підключення проводу.

На лицьову сторону світлодіодної стрічки для захисту наноситься спеціальний прозорий лак. Завдяки двосторонньому скотчу її можна приклеювати до будь – якої гладкої поверхні-до гіпсокартону, металу, скла, дерева.

Світлодіодні стрічки виробляються з певними ступенями захисту, час, який гарантується для них від 30000 до 50000 годин. Стрічка сама по собі має перевагу в порівнянні з іншим освітленням, вона вживає невелику кількість електрики, а яскравість від її освітлення в рази краще. Експерименти показують, що звичайна лампа наколювання використовує більше освітлення, ніж світлодіодна стрічка довжиною до 10 метрів. Тому співробітники нашої компанії рекомендують використовувати її як основний, а не декоративний джерело освітлення. Також ми радимо у нас для зручності придбати контролери світлодіодних стрічок, в які завантажені програми, що налаштовують стрічку на різні режими роботи.  

Світлодіодна стрічка, пропонована нами-це ефективний, економічний і надійний спосіб освітлення ваших приміщень, вони мають тривалий термін служби. Відмінною особливістю стрічки є широкий кут освітлення від 100 до 140 градусів, а також вона не нагрівається в процесі роботи.

Як купити світлодіодні стрічки в OnlineMarket?

У нашому магазині представлені найпопулярніші моделі світлодіодних стрічок. Щоб купити товар з групи Машинки для стрижки та тримери, вам потрібно:
1. Вибрати пристрій, який вас цікавить.
2. Натиснути кнопку Купити, а потім - Оформити замовлення.
3. Заповнити стандартну форму замовлення товару та чекати на дзвінок нашого менеджера.
Також, замовлення можна зробити за телефоном, вписавши свій номер телефону в поле під кнопкою Купити або, зателефонувавши нам по одному з номерів телефону вказаних у правому верхньому кутку сторінки товару або на вкладці Контакти.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner