Кошик
27965 відгуків
Заповнюйте всі Ваші дані в корзині для швидкої відправки!
+380 (50) 357-00-24
+380 (63) 249-13-03

Прилади для укладки волосся

Прилади для укладання використовуються дуже часто, як в аматорських цілях, так і в салонах краси. Від потужності машинки чи плойки залежить швидкість виконання процесу, котрого вони й було розроблено. Крім того, є відмінності у кількості режимів. Деякі електричні прилади можуть виконувати відразу кілька суміжних функцій, а деякі призначаються для однієї процедури.

Існує шість найпоширеніших приладів, для укладання:

  • Плойки для завивання локонів. Вони допомагають створити ефект дрібних або великих кучерів, тим самим створюючи оригінальний додаток до зачіски. Такі пристрої є повністю електричними. Вони функціонують завдяки рівномірному нагріванню елемента, що діє.
  • Щипці для волосся - це практично таке ж пристосування, що і вищезазначені плойки. З їхньою допомогою можна як завивати волосся, так і випрямляти вже завиті кучері. Такий прилад також є електричним та працює завдяки нагріванню.
  • Стайлери багатофункціональні за своїми технічними характеристиками також схожі на плойки та щипці. Такі пристрої мають набагато більше режимів функціонування та можуть виконувати більше опцій. Вони стали одними із основних інструментів кваліфікованих стилістів.
  • Машинки для завивки являють собою спеціальні електроприлади, які допомагають завивати акуратні та красиві кучері. Цю дію вони здатні зробити швидше, ніж стандартні плойки або щипці.
  • Фен-щітки є оригінальними електроприладами, які допомагають не просто висушувати волосся після миття голови, але і паралельно з цим їх розчісують.
  • Бігуді – це спеціальні пристосування, які після певного часу носіння зможуть перетворити пряме волосся на стильні кучері. Відрізняються простотою у застосуванні та тривалим терміном служби

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner