Кошик
29898 відгуків
Заповнюйте всі Ваші дані в корзині для швидкої відправки!
+380 (50) 357-00-24
+380 (63) 249-13-03

Тонометри

Важливість контролю артеріального тиску

Гіпертонія – поширений патологічний стан організму, при якому тривалий час зберігається підвищений артеріальний тиск. Тривала гіпертонія може спричинити ускладнення у вигляді низки серйозних захворювань: інфаркт, інсульт, ниркова недостатність, сліпота. Щоб не допустити виникнення тяжких наслідків, людям, схильним до вегето-судинних захворювань, необхідно постійно стежити за своїм артеріальним тиском та приймати відповідні препарати для приведення його в норму.

Для цього незамінним помічником стане тонометр. Він є досить простим і доступним пристроєм для вимірювання артеріального тиску. Більшість тонометрів дозволяють вимірювати тиск самостійно, отримуючи результати вимірювання протягом декількох секунд.

Які є види тонометрів?

Тонометри, залежно від принципу їх роботи та способу отримання результатів вимірювань, прийнято ділити на три групи:

Механічні тонометри – найстаріша конструкція тонометра, що складається з манжети з грушею, манометром та фонендоскопом. Вимірювання тиску, за допомогою таких тонометрів, потрібно проводити після закріплення манжети на передпліччі, нагнітаючи в неї повітря за допомогою груші. Потім, стравлювати повітря, через фонендоскоп слухати перший та останній удари пульсу. Ці значення будуть вказувати на рівень артеріального тиску. Незважаючи на те, що цей метод застарів, він все ще актуальний, але використовується в основному лікарями, в домашніх умовах малозастосовний через свою складність.

Напівавтоматичні тонометри вже працюють на батарейках і є більш простим способом вимірювання тиску. Цей вид тонометрів також має манжету та грушу, але показання він зчитує самостійно та виводить вже готові значення на електронний дисплей. Це спрощує процес вимірювання тиску, оскільки не потрібно прислухатися і самостійно стежити за першим і останнім ударами пульсу. Такий тонометр більш комфортний, в порівнянні з механічним, для використання в домашніх умовах. Але все ж таки програє у зручності автоматичному тонометру.

Автоматичні тонометри дозволяють кожній людині самостійно вимірювати артеріальний тиск, докладаючи для цього мінімум зусиль. Прилад працює від батарей і, як і напівавтоматичні тонометри, може мати додаткові функції: індикація рівня ризику, визначення миготливої ​​аритмії і т. д., але при цьому не має у своєму складі груші і фонендоскопа. Автоматичний тонометр передбачає мінімальну участь людини у процесі вимірювання тиску: потрібно лише правильно надіти манжету на руку та натиснути кнопку вимірювання. Цей факт робить автоматичні тонометри найпопулярнішим видом для використання у домашніх умовах.

Методика вимірювання артеріального тиску

У комплекті з кожним тонометром йде інструкція щодо його застосування, в ній докладно розписана послідовність дій для виконання вимірювання на даній моделі. При цьому існує кілька загальних правил, що дозволяють зробити результат максимально точним і уникнути похибок:

  • Вимірювати тиск краще в один і той же час доби, зберігаючи максимально ідентичні параметри організму.
  • Якщо тонометр з розміщенням манжети на плече, розташовуйте її на 2 см вище за згин ліктя. Якщо пристрій на зап'ястя, бажано розташувати його на рівні серця (наприклад, на столі).
  • Вимірюйте артеріальний тиск у розслабленій позі та у спокійному стані, після мінімум 5 хвилин відпочинку від будь-яких фізичних навантажень.
  • Рекомендується проводити виміри двічі з інтервалом в 1-3 хв., після чого записувати отримані дані із зазначенням дати та часу.
  • Якщо у людини діагностували гіпертонію, то їй необхідно вимірювати тиск 2-3 рази на добу, постійно їх фіксуючи.

Під час вимірювань тиску вас не повинно нічого відволікати, поза повинна бути зручною для вас, а манжета – надіта не надто туго. При виконанні цих рекомендацій та чіткому дотриманні інструкції, яка додається до тонометра, ви зможете отримати максимально точний результат вимірювання артеріального тиску.

Як купити тонометр у OnlineMarket?

У нашому магазині представлені найпопулярніші моделі автоматичних тонометрів. Щоб купити тонометр, вам потрібно:
1. Вибрати тонометр, що вас цікавить.
2. Натиснути кнопку Купити, а потім – Оформити замовлення.
3. Заповнити стандартну форму замовлення товару та чекати на дзвінок нашого менеджера.
Також, замовлення можна зробити за телефоном, вписавши свій номер телефону в поле під кнопкою Купити або, зателефонувавши нам по одному з номерів телефону вказаних у правому верхньому кутку сторінки товару або на вкладці Контакти.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner