Кошик
29898 відгуків
Заповнюйте всі Ваші дані в корзині для швидкої відправки!
+380 (50) 357-00-24
+380 (63) 249-13-03

Машинки для стрижки, триммери

Машинка для стрижки волосся: кому і навіщо може стати в пригоді

На сьогодні жодна перукарня чи барбершоп не обходяться без машинок для стрижки волосся чи тримерів. Ці інструменти є необхідними у будь-якому закладі, який працює у сфері краси, особливо чоловічої. Але у чоловіків не завжди є час на відвідування перукарень, а діти просто не люблять туди ходити. У цьому випадку завжди є можливість придбати машинку для стрижки або тример і стригтися у себе вдома тоді, коли вам зручно.

Машинки для стрижки прості та безпечні у використанні, що дає можливість застосовувати їх, не маючи професійних навичок. З її допомогою можна без проблем створювати короткі чоловічі стрижки та коригувати їх так часто, як ви цього захочете.

Типи машинок для стрижки

Корпус машинки найчастіше складається з двох частин – нижньої та верхньої. Для його виробництва використовується пластик чи метал. Леза можуть бути сталевими, керамічними та навіть титановими. Сталеві - довго залишаються гострими і мають гарний різ. Керамічні - добре зістригають навіть дрібні волоски і не нагріваються при роботі. Титанові - є найдорожчим варіантом, але і найдовговічнішим, оскільки мають високу корозійну стійкість та зносостійкість.

На сьогоднішній день у виробництві використовується чотири основні типи моторів для машинок:

  • вібраційний - бюджетні машини, якому характерні низька робоча потужність, висока швидкість зрізу та тривалий строк служби;
  • маятниковий – це різновид вібраційних, такі машинки мають потужний шнур живлення, знижений рівень шуму та вібрації під час роботи, є надійними та довговічними;
  • анкерний - теж є бюджетним варіантом, але належить до середнього цінового сегмента;
  • роторний - такий двигун ставиться на високопотужні машинки для стрижки, 20 - 45 Вт, вони здатні довго працювати без зупинки, при цьому мають низький рівень шуму та вібрацій.

Машинки для стрижки відрізняються також за принципом живлення. Вони можуть живитися від мережі, батарейок, акумуляторів або бути комбінованими.

Насадки та ножі для машинок для стрижки

Для того, щоб можна було регулювати довжину волосся для стрижки, машинки та тримери комплектуються насадками або ножами, що знімаються. Довжина волосся може регулюватися і спеціальним перемикачем на машинці.

У комплекті з машинкою найчастіше йде від 3 до 5 насадок. Вони забезпечують регулювання довжини волосся до 15 мм. Робити стрижки, в яких передбачається велика довжина волосся, машинкою неефективно, оскільки волосся може проскакувати крізь зуби і стрижка виходитиме неакуратною. При виборі машинки для стрижки важливо враховувати її комплектацію, вибираючи ту, в якій є все необхідне для комфортного використання.

Як купити машинку для стрижки волосся або тример в OnlineMarket?

У нашому магазині представлені найпопулярніші моделі тримерів та машинок для стрижки. Щоб купити товар з групи Машинки для стрижки та тримери, вам потрібно:
1. Вибрати пристрій, який вас цікавить.
2. Натиснути кнопку Купити, а потім - Оформити замовлення.
3. Заповнити стандартну форму замовлення товару та чекати на дзвінок нашого менеджера.
Також, замовлення можна зробити за телефоном, вписавши свій номер телефону в поле під кнопкою Купити або, зателефонувавши нам по одному з номерів телефону вказаних у правому верхньому кутку сторінки товару або на вкладці Контакти.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner