Кошик
28133 відгуків
Заповнюйте всі Ваші дані в корзині для швидкої відправки!
+380 (50) 357-00-24
+380 (63) 249-13-03

Вуличне освітлення

Вуличне освітлення – це зручно і красиво

Світильники і ліхтарі для вуличного освітлення сьогодні набули небувалу популярність. Вони використовуються як в приватних будинках і дворах, так і для освітлення парковок, доріг, підприємств, магазинів і скрізь, де потрібно недороге, але якісне освітлення. Широке поширення освітлювальних приладів сприяло тому, що вуличні світильники і ліхтарі стали не тільки засобом освітлення території, але і предметами, що прикрашають інтер'єр.

У продажу є велика кількість різних за принципом функціонування і конструкції світильники. Вони можуть працювати від різних джерел живлення, мати різні режими освітлення, бути різних розмірів і мати різну потужність. При цьому їх всіх об'єднує спільна особливість – вони виконані зі стійких до навколишнього середовища матеріалів, що захищає їх ключові компоненти від їх впливу. Це і дає можливо вуличним LED світильника працювати в будь-яких погодних умовах.

Які бувають види вуличного освітлення?

Завданням вуличних світильників є освітлення певній території або об'єктів у темний час доби. Найчастіше вони використовуються на вулиці, під відкритим небом і повинні працювати в будь-яку погоду. Тому при покупці вуличних LED світильників необхідно звертати увагу на клас захисту вуличного освітлення. Рекомендується купувати світильники з класом захисту не менше IP65. У разі коли елементи освітлення потрібно захистити від механічних впливів, наприклад, вібрацій від проїжджаючого автотранспорту, або можливих механічних впливів поруч граючих дітей, потрібно підбирати висвітлюють предмети класу IK07.

За типом вуличне освітлення LED освітлення підрозділяють на такі види:

  • розсіяне освітлення – сюди відносяться світильники, що мають циліндричну форму, або форму кулі і рельєфну поверхню. Вони часто застосовуються для освітлення садових доріжок, квіткових клумб, автобусних зупинок, пішохідних доріжок;
  • ліхтарі з рефлектором – мають досить сильний, сконцентрований в одному напрямку, потік світла, який спрямований у певному напрямку. Ними покривають великі простору, наприклад, автомагістралі;
  • прожектори – мають сильний і широкий потік світла. З допомогою прожекторів висвітлюють охоронювані об'єкти, для кращої їх видимості в темний час доби.

Основні переваги використання вуличного LED освітлення

Зовнішнє світлодіодне освітлення має ряд переваг перед іншими видами освітлення:

  • захищеність від впливу довкілля;
  • невелика вага освітлювальних пристроїв;
  • не вимагають частого обслуговування та спеціальних навичок щодо його проведення;
  • висока енергоефективність.

Всі ці переваги роблять вуличні LED ліхтарі та світильники доступним та ефективним засобом освітлення території, об'єктів або просто чарівним поглядом, предметом інтер'єру.

Як купити вуличні ліхтарі та світильники в OnlineMarket?

У нашому магазині представлені найбільш популярні моделі вуличних ліхтарів і світильників. Щоб купити вуличний ліхтар або світильник, вам потрібно:
1. Вибрати зацікавив вас ліхтар або світильник.
2. Натиснути кнопку Купить, а потім - Оформити замовлення.
3. Заповнити стандартну форму замовлення товару і чекати дзвінка нашого менеджера.
Також, замовлення можна зробити по телефону, вписавши свій номер телефону в поле під кнопкою Купити або, зателефонувавши нам по одному з номерів телефону зазначених у правому верхньому куті сторінки товару або на вкладці Контакти.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner