Кошик
29898 відгуків
Заповнюйте всі Ваші дані в корзині для швидкої відправки!
+380 (50) 357-00-24
+380 (63) 249-13-03

Прилади для манікюру і педикюру

Краса і доглянутість нігтів рук і ніг є важливою складовою привабливості будь-якої жінки. Навіть чоловіки сьогодні звертають все більше уваги на те, як вони виглядають і теж намагаються стежити за своїми нігтями. Багато, для приведення в порядок своїх нігтів, звертаються до професіоналів, слони краси. Але нескладні маніпуляції зі своїми нігтями можна проводити і в домашніх умовах. І в першому, і в другому випадку необхідно застосовувати спеціальні інструменти для манікюру і педикюру.

Існує безліч пристосувань для створення манікюру і педикюру. Це різного призначення і розмірів ножиці, пилочки, кусачки, бафи, тримери та інші. Вони призначені для очищення нігтів від зайвих елементів, наприклад, від бруду огрубілою шкіри і додачі їм необхідної форми. Найчастіше такі інструменти продаються в наборах, які включають в себе все необхідне. Для утримання цих приладів в чистому, стерильному стані використовуються пристрої, які називаються стерилізаторами. Їх завданням є знезараження інструменту після процедур і підтримання його стерильності в подальшому.

У випадках, коли у процедурах по створенню манікюру використовуються гель лаки, то необхідним інструментом стає лампа для сушіння нігтів, після нанесення гель лаку або, як її ще називають, манікюрна лампа. Їх існує кілька видів, найбільш поширені це ультрафіолетові лампи і лід лампи для манікюру.

Замовити прилади для манікюру і педикюру ви можете на нашому сайті, у групі товарів Прилади для манікюру і педикюру, тут присутні наступні різновиди товарів:

Для замовлення приладів для манікюру і педикюру в магазині OnlineMarket перейдіть на відповідну групу та виберіть товар, що цікавить вас.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner