Кошик
28133 відгуків
Заповнюйте всі Ваші дані в корзині для швидкої відправки!
+380 (50) 357-00-24
+380 (63) 249-13-03

Термометри для тіла та дому

Безконтактний термометр – швидкий і точний!

Звичайні, ртутні, термометри в процесі вимірювання температури тіла вимагали перебування людини в нерухомому стані 4 до 7 хвилин. Тільки після такої процедури можна було отримати достатньо точний результат вимірювань. Але з появою безконтактних інфрачервоних термометрів процедура вимірювання скоротилася до декількох секунд. Сучасні безконтактні термометри незамінні якщо температуру треба вимірювати у дітей, наприклад, коли дитина спить або, коли його просто неможливо змусити кілька хвилин посидіти в спокійному стані. Або в умовах карантину, коли температуру необхідно вимірювати великій кількості людей.

Також їх можна використовувати просто для того щоб швидше вимірювати температуру тіла і здійснити відповідні дії щодо приведення її в норму. За допомогою цього пристрою можна вимірювати температуру тіла без безпосереднього контакту людини з самим пристроєм, піднісши термометр, наприклад, до чола, на відстань 2 див. Таким чином безконтактний інфрачервоний термометр виконує ті ж функції що і звичайний, але при цьому в рази зручніше і швидше його.

Принцип дії безконтактного градусника

У цих термометрах вимірювання температури виконується через чутливий елемент, що реагує на інфрачервоне випромінювання, яке виходить від тіла людини. Інфрачервоний термометр читає і запам'ятовує дані, а потім відображає їх на дисплеї, в зрозумілому і звичному для нас, цифровому вигляді. Безконтактні інфрачервоні термометри досить точні в своїх свідченнях, але, як і інша медична техніка, іноді можуть давати деяку похибка. Найчастіше некоректний результат виходить з причини неправильного застосування. Щоб пристрій давало точні результати, перед експлуатацією необхідно вивчити інструкцію та дотримуватися її рекомендацій.

Переваги безконтактного термометру

безконтактний Інфрачервоний термометр має такі переваги порівняно із звичайним, ртутним:

  • швидкість отримання результатів – до 30 секунд;
  • безпека у використанні – в їх конструкції відсутній скло і ртуть;
  • можливість проводити процедуру сплячій людині;
  • можливість вимірювати температуру тіла, так і будь-якої іншої поверхні, води, повітря;
  • наявність додаткових функцій – пам'яті, підсвічування і т. д.

Як купити тонометр в OnlineMarket?

У нашому магазині представлені найбільш популярні моделі безконтактних інфрачервоних термометрів. Щоб купити термометр, вам потрібно:
1. Вибрати зацікавив вас безконтактний термометр.
2. Натиснути кнопку Купити, а потім - Оформити замовлення.
3. Заповнити стандартну форму замовлення товару і чекати дзвінка нашого менеджера.
Також, замовлення можна зробити по телефону, вписавши свій номер телефону в поле під кнопкою Купити або, зателефонувавши нам по одному з номерів телефону зазначених у правому верхньому куті сторінки товару або на вкладці Контакти.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner