Кошик
29897 відгуків
Заповнюйте всі Ваші дані в корзині для швидкої відправки!
+380 (50) 357-00-24
+380 (63) 249-13-03

Масажні накидки, мати, подушки

Масажери для спини і шиї

Спина і шия дуже важливі відділи тіла людини від яких на пряму залежить його працездатність і рухливість. Саме ці області тіла страждають від тривалої сидячої або рухомий, але важкої роботи. З цієї причини дуже важливо стежити за станом спини і шиї, забезпечувати своєчасний відпочинок і розслаблення. У цьому кращими помічниками будуть масажери для спини і шиї.

Типи масажерів для спини і шиї

В залежності від способу застосування і області тіла, до якого застосовується масажер, існує досить багато видів масажерів для спини, ось деякі з них:

  • масажні подушки;
  • масажні накидки;
  • коміри;
  • аплікатори;
  • роликові масажери;
  • масажні килимки;
  • масажні пояси.

Кожен з цих видів масажерів функціонує по-різному і застосовується до тих чи інших ділянок тіла. Деякі масажери можуть поєднувати в собі кілька видів одночасно і бути при цьому більш універсальними.   

Принцип дії масажерів для спини

Не залежно від конструкції масажерів принцип їх дії залишається незмінним. Деякі масажери для спини складаються з двигуна і ударних механізмів або роликів, які вібрацією, ударом або обертанням впливають на тканини тіла людини, тим самим покращуючи кровообіг, розслаблення м'язів, зняття больових відчуттів в зоні свого застосування. Деякі – досягають такого ж результату за рахунок розігріву тіла інфрачервоним випромінюванням або припливу крові до хворобливих ділянок за рахунок впливу гострими частинами масажера на шкіру людини.

Вибирати підходящий для себе масажер краще після консультації з лікарем. Рекомендації фахівця допоможуть вам вибрати більш підходящий тип масажера і виявити протипоказання до застосування тих чи інших типів масажерів, якщо вони у вас є.  

Як купити масажер для спини і шиї OnlineMarket?

У нашому магазині представлені найбільш популярні моделі масажерів для спини і шиї. Щоб купити масажер, вам потрібно:
1. Вибрати зацікавив вас масажер.
2. Натиснути кнопку Купить, а потім - Оформити замовлення.
3. Заповнити стандартну форму замовлення товару і чекати дзвінка нашого менеджера.
Також, замовлення можна зробити по телефону, вписавши свій номер телефону в поле під кнопкою Купити або, зателефонувавши нам по одному з номерів телефону зазначених у правому верхньому куті сторінки товару або на вкладці Контакти.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner