Кошик
29898 відгуків
Заповнюйте всі Ваші дані в корзині для швидкої відправки!
+380 (50) 357-00-24
+380 (63) 249-13-03

Захист очей та обличчя

Навіщо використовувати засоби індивідуального захисту очей і обличчя?

Засоби індивідуального захисту очей і обличчя – це засоби, що застосовуються на виробництві, ремонтних роботах і в інших галузях для захисту очей і обличчя від пилу, іскор, рідин і газів, спалахів і дрібних частинок, які утворюються в ході виконання роботи. Вони допомагають запобігти пошкодження очей та обличчя, а також можливу часткову або повну втрату зору, що виникла внаслідок цих ушкоджень.

Типізація засобів індивідуального захисту очей і обличчя

Для захисту очей і обличчя сьогодні використовуються наступні типи захисних засобів:

  • окуляри;
  • щитки;
  • шоломи.

Окуляри призначені для захисту виключно очей. У свою чергу щитки виконують функцію захисту очей і обличчя. Захисні шоломи можуть забезпечувати захист очей, обличчя і всієї, або тільки частини голови.

Засоби захисту очей

Існує кілька основних груп пошкодження очей у виробничих умовах: механічні, термічні, хімічні та ушкодження від дії променистої енергії. У зв'язку з цим існує велика безліч підвидів індивідуальних засобів захисту для очей і особи, які розробляються для кожної групи загроз:

  • відкриті захисні окуляри;
  • закриті захисні окуляри з прямою і непрямою вентиляцією;
  • відкриті відкидні захисні окуляри;
  • подвійні відкриті захисні окуляри;
  • козиркові захисні окуляри;
  • окуляри лорнет.

Відкриті захисні окуляри найчастіше використовуються працівниками аграрного сектора, будівельниками, працівниками підприємств з обробки сировини металу або каменю. Такі окуляри мають лінзи підвищеної міцності і додатковий захист, яка робить їх стійкими до зовнішніх факторів і захищає від пилу і запобігає запотіванню. Також вони забезпечуються носовими упорами, які роблять використання захисних окулярів більш комфортним. Відкриті окуляри добре провітрюються, так як мають вільні проміжки, але в деяких випадках вони не можуть забезпечити гідний рівень захисту. Саме для цих випадків застосовують закриті захисні окуляри.

Закриті захисні окуляри призначені для роботи в умовах сильної запиленості, наприклад, в шахтах, або при роботі з хімічно активними речовинами. Вони менш комфортні у використанні, але забезпечують більш високий рівень захисту, ніж відкриті захисні окуляри.

Засоби захисту обличчя і очей

Деякі види робіт, наприклад, зварювальні, роботи з розжареним металами або небезпечними для шкіри хімічними речовинами, вимагають захисту не тільки око, але і шкіри обличчя. У таких випадках застосовуються засоби захисту обличчя і очей. Найчастіше це захисні щитки, які бувають двох типів: з сітчастим екраном і полікарбонатним екраном, і шоломи з респіраторами позитивного тиску. Вибір відповідного засобу захисту особи залежить від умов, в яких необхідно працювати.

Як купити засоби захисту очей і обличчя в OnlineMarket?

У нашому магазині представлені найпоширеніші моделі засобів для захисту очей і обличчя. Щоб купити певний засіб захисту, вам потрібно:
1. Вибрати цікавить вас засіб захисту.
2. Натиснути кнопку Купить, а потім - Оформити замовлення.
3. Заповнити стандартну форму замовлення товару і чекати дзвінка нашого менеджера.
Також, замовлення можна зробити по телефону, вписавши свій номер телефону в поле під кнопкою Купити або, зателефонувавши нам по одному з номерів телефону зазначених у правому верхньому куті сторінки товару або на вкладці Контакти.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner