Кошик
28132 відгуків
Заповнюйте всі Ваші дані в корзині для швидкої відправки!
+380 (50) 357-00-24
+380 (63) 249-13-03

Радіокеровані іграшки

Радіокеровані іграшки для дітей і дорослих

Іграшки на радіокеруванні являють собою іграшкові вироби, якими можна управляти дистанційно. Це дає їм велику перевагу перед звичайними іграшками, які такої можливості не мають. Саме ця можливість зробила радіокеровані іграшки популярними не тільки серед дітей, але і серед дорослих. Зараз існує багато різних змагань, в яких люди різних віків і підлог змагаються в тому, чий літак, корабель чи машинка на радіоуправлінні швидше або витривалішими інших.

 

Які бувають види управління на іграшки з дистанційним управлінням?

Ринок таких іграшок дуже широкий і виробники роблять їх різними не тільки зовні, але і використовують різні технологічні рішення всередині, в основному це стосується способів передачі сигналу від джерела управління до самої іграшки. На сьогоднішній день існують такі види управління:

  • радіоуправління – найпоширеніший і перевірений часом вид управління, який використовується в іграшках. Управління об'єктом у даному випадку відбувається за допомогою джойстика з кнопками, сигнал з якого по радіоканалу надходить на іграшку;
  • інфрачервоне управління – цей вид управління використовує в своїй роботі промені інфрачервоного спектру випромінювання. Це випромінювання абсолютно безпечно і непомітно для людського ока. За таким же принципом працює пульт від телевізора або кондиціонера;
  • дистанційне управління – в таких іграшках виконується передача сигналу від пульта управління безпосередньо до рухомого об'єкту. Застосовує для випадків, коли відстань між пультом і самої іграшкою досить велике, наприклад, в квадрокоптерах.

Який би вид управління не використовувався в іграшках, принцип дії залишається незмінним: сигнал з джойстика, який є важелем управління, йде на приймач рухається складової частини іграшки, змушуючи її виконувати отриману команду.

 

Основные преимущества радиоуправляемых игрушек

Одним из важных достоинств игрушек на радиоуправлении является разнообразие ассортимента и встроенного функционала таких игрушек. Это делает их интересными не только для детей, а и для взрослых. Что касается детей, то им радиоуправляемые игрушки помогут развить много качеств, которые необходимы в реальной жизни, например, объезд препятствий, логическое и образное мышление.

 

Как купить радиоуправляемую игрушку в интернет-магазине OnlineMarket?

У нашому магазині представлені найцікавіші моделі радіокерованих іграшок. Щоб купити радіокеровану іграшку, вам потрібно:
1. Вибрати зацікавив вас товар.
2. Натиснути кнопку Купить, а потім - Оформити замовлення.
3. Заповнити стандартну форму замовлення товару і чекати дзвінка нашого менеджера.
Також, замовлення можна зробити по телефону, вписавши свій номер телефону в поле під кнопкою Купити або, зателефонувавши нам по одному з номерів телефону зазначених у правому верхньому куті сторінки товару або на вкладці Контакти.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner