Кошик
27379 відгуків
Заповнюйте всі Ваші дані в корзині для швидкої відправки!
+380 (50) 357-00-24
+380 (63) 249-13-03

Іграшки антистрес

Перевага антистрес іграшок перед звичайними

Діти, хоч і не мають в своєму житті багато завдань і обов'язків, які є у дорослих, все одно піддаються стресу і поганого настрою. У зв'язку з тим, що у дітей психіка тільки формується і вони не так стійкі до різного роду потрясінь, ніж дорослі, у них стреси трапляються навіть частіше. Тому необхідно мати під рукою засоби для заспокоєння вашої дитини і відволікання його від проблем. Для цього існує велика кількість способів, у тому числі і медикаментозні. Але чи варто з-за кожної дрібниці давати дитині таблетку, щоб він заспокоївся? Звичайно ж ні! Цього робити не потрібно, адже існує більш безпечний і приємний спосіб заспокоїти дитину і підняти йому настрій – це спеціальні антистрес іграшки. Вони розробляються таким способом, що все увагу дитини переключається на іграшку. Для цього їх роблять яскравими, цікавими і, обов'язково, вимагають якихось тактильних дій від дитини. Крім налагодження емоційного стану, антистрес іграшки розвивають дрібну моторику рук.

 

Різновиди іграшок антистрес

На сьогоднішній день на ринку представлений широкий асортимент антистрес іграшок. Щоб спростити вибір, необхідно розглянути основні категорії:

 • сквиши – їх ще називають іграшки-мнушки, вони виготовляються з м'яких та еластичних матеріалів. Суть цієї забавки в тому, що вона відновлює свою колишню форму при її стисканні. Існує безліч дизайнерських рішень, на різні теми;
 • лізуни – іграшка із специфічного, щільного і слизького матеріалу, за часту не має якихось певних форм. Цю антистрес іграшку можна розминати, кидати на будь-яку поверхню, при цьому вона буде триматися купи і не бруднити одяг, меблі або руки дитини;
 • головоломки – іграшки, в яких закладено вирішення певних завдань, при яких необхідно задіяти моторику рук і логіку. Реалізовані в різних варіантах, можуть пропонувати до виконання різні завдання;
 • нескінченні пупырки – останнім часом один з найпопулярніших видів антистрес іграшок. Являє собою аналог всім відомих пупирчастих пакетів, в яких поставляються тендітні товари. Відмінність іграшки від реальних пупырок полягає в тому, що її можна використовувати багато разів, так само вона має більш привабливий колір і форми;
 • іграшки-тягучки – усереднений варіант між сквишами і лизунами. Являє собою різного роду фігурки, які мають властивість досить сильно розтягуватися, а потім швидко повертатися у вихідну форму.

Асортимент досить широкий щоб знайти те, що підійде саме вашій дитині і допоможе йому впоратися з тривогою і поганим настроєм.

 

Основні переваги, які дає використання іграшок антистрес:

 • рекомендовані для дітей з проблемами сенсорного апарату;
 • розвивають колірне сприйняття дитини;
 • вчать концентруватися на виконанні конкретних завдань;
 • розвивають тактильне сприйняття;
 • прискорюють сенсорний розвиток дитини;
 • здатні поліпшити настрій дитини.

Все эти преимущества однозначно указывают на пользу антистресс игрушек для ребенка. Поэтому стоит задуматься о приобретении такой маленькой, но приятной и полезной мелочи и для вашего чада.

 

Как купить игрушки антистресс в интернет-магазине OnlineMarket?

В нашем магазине представлены самые популярные антистресс-игрушки. Чтобы купить игрушку антистресс, вам нужно:
1. Выбрать интересующий вас товар.
2. Нажать кнопку Купить, а затем - Оформить заказ.
3. Заполнить стандартную форму заказа товара и ожидать звонка нашего менеджера.
Также, заказ можно сделать по телефону, вписав свой номер телефона в поле под кнопкой Купить или, позвонив нам по одному из номеров телефона указанных в правом верхнем углу страницы товара или на вкладке Контакты.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner