Кошик
28132 відгуків
Заповнюйте всі Ваші дані в корзині для швидкої відправки!
+380 (50) 357-00-24
+380 (63) 249-13-03

Еспандери та гумки для фітнесу

Що собою являють гумки для фітнесу?

Гумка для фітнесу – це універсальний інструмент, який в деяких випадках просто необхідний для виконання певних вправ і може зробити більш ефективним виконання ряду інших фітнес-вправ. Вона являє собою еластичне, цілісне кільце з латексу, також є варіанти з використанням інших матеріалів, наприклад, тканини. Широке поширення фітнес-гумки отримали завдяки тому, що вони мають досить широку область застосування в фітнесі, а також не високу ціну.

 

Як використовуються гумки для фітнесу?

Фітнес гумка складається з безлічі шарів латексу, що робить її особливо міцною інвентарем. Це дозволяє використовувати її у багатьох випадках, як для самостійної тренування, так і для підвищення складності вправ, виконуваних на тренажері.

З допомогою спортивної гумки можна регулювати рівень навантаження, що отримується від різних вправ. В залежності від використовуваної фітнес-гумки, при виконанні одного і того ж вправи або використанні одного і того ж тренажера, можна отримувати навантаження від рівня новачок до професійного.

Фітнес-гумка також допоможе в роботі з турником або брусами, зробивши ефективніше виконання таких вправ як тяга, підтягування і т. д.

Особливістю дії фітнес-гумки є те, що під час використання, вона розтягується по всій своїй поверхні і рівномірно розподіляє навантаження по всьому тілу.

 

Переваги використання гумок для фітнесу

Фітнес гумка, порівняно з багатьма іншими тренажерами, має малі габарити, при цьому зберігає високу ефективність, яку можна порівняти з повноцінним заняттям в тренажерному залі. З інших переваг гумок для фітнесу можна виділити такі:

  • можливість застосування практично в будь-якому місці, де вам це буде зручно;
  • відсутність вимог до рівня фізичної підготовки, кожен може знайти для себе підходящу по навантаженню гумку;
  • використання фітнес гумок під час виконання вправ знижує навантаження на кістки, суглоби і сухожилля;
  • зниження вірогідності травми при виконанні ускладнених вправ;
  • можна використовувати як реабілітаційний інструмент після травм.

 

купить еспандер або гумку для фітнесу в інтернет-магазині OnlineMarket?

У нашому магазині представлені найпопулярніші жіночі джемпери та гумки для фітнесу. Щоб купити еспандер або фітнес гумку, вам потрібно:
1. Вибрати зацікавив вас товар.
2. Натиснути кнопку Купить, а потім - Оформити замовлення.
3. Заповнити стандартну форму замовлення товару і чекати дзвінка нашого менеджера.
Також, замовлення можна зробити по телефону, вписавши свій номер телефону в поле під кнопкою Купити або, зателефонувавши нам по одному з номерів телефону зазначених у правому верхньому куті сторінки товару або на вкладці Контакти.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner