Кошик
27966 відгуків
Заповнюйте всі Ваші дані в корзині для швидкої відправки!
+380 (50) 357-00-24
+380 (63) 249-13-03

Спортивні обручі

Застосування спортивних обручів

Спортивний обруч являє собою дуже простий фітнес-тренажер у вигляді кільця. Його застосування сприяє поліпшенню кровообігу в зоні застосування, а це, в свою чергу, допомагає спалити підшкірний жир і підвищити еластичність шкіри. Крім того, що спортивний обруч сприяє схудненню, він ще здатний поліпшити координацію і поставу. При роботі зі спортивним обручем задіюються групи м'язів майже всього тіла, що, при регулярному використанні, сприяє підвищенню загальної витривалості і спритності. Обруч має комплексний вплив на організм людини, при цьому не вимагає якихось спеціальних умов для занять, займатися з обручем можна там, де вам це зручно.

 

Різновиди спортивних обручів

Існує кілька видів спортивних обручів, кожен з яких має свої специфічні особливості для вирішення тих або інших завдань:

  • класичний спортивний обруч – має рівну поверхню по всій окружності, найчастіше не розбірний, виготовляється з металу і пластику. Відмінний варіант для дітей або занять гімнастикою. Металеві варіанти можна використовувати для схуднення;
  • обруч розбірної – є повним аналогом першого виду обручів, з тим єдиною відмінністю що його можна розібрати на кілька частин. Це робить його більш зручним для транспортування, а також, в деяких моделях, дозволяє підбирати потрібний діаметр обруча, додаючи або прибираючи сегменти обруча;
  • обважений обруч – цей вид обручів застосовується для більш інтенсивних тренувань. Він має більшу вагу за рахунок наповнювача, заліза, піску або інших матеріалів;
  • масажний обруч – цей вид обруча створює масажний ефект під час його використання. На внутрішній стороні обруча присутні маленькі присоски або спеціальні масажні кульки, які і створюють масажний ефект.

 

Як вибрати спортивний обруч?

При виборі спортивного обруча необхідно звернути увагу на три основні моменти: його вага, діаметр і конструкцію. Вага обруча може становити від декількох сотень грамів до 3 кілограмів. Дітям не потрібно купувати обруч важче 1 кг, дорослим людям, які тільки починаю займатися рекомендується купувати обруч від 1,2 до 1,6 кг., досвідченим користувачам даного снаряда – від 1,7 до 2,3 кг., професіоналам – у діапазоні 2,4 – 3 кг.

Діаметр підбирається відповідно до зросту. Для більшого росту, необхідний більший діаметр гімнастичного обруча. Визначити точний розмір можна ставши рівно і притиснувши обруч до живота, в ідеалі він повинен качати живота на рівні нижніх ребер.

Конструкція важлива тільки тоді, коли ви плануєте займатися з обручем не вдома і вам буде необхідно періодично перевозити обруч з місця на місце. В цьому випадку краще купити обруч розбірної, оскільки він більш зручний у транспортуванні.

 

Як купити спортивний обруч в інтернет-магазині OnlineMarket?

У нашому магазині представлені найпопулярніші спортивні обручі. Щоб купити спортивний обруч, вам потрібно:
1. Вибрати зацікавив вас товар.
2. Натиснути кнопку Купить, а потім - Оформити замовлення.
3. Заповнити стандартну форму замовлення товару і чекати дзвінка нашого менеджера.
Також, замовлення можна зробити по телефону, вписавши свій номер телефону в поле під кнопкою Купити або, зателефонувавши нам по одному з номерів телефону зазначених у правому верхньому куті сторінки товару або на вкладці Контакти.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner