Кошик
29502 відгуків
Заповнюйте всі Ваші дані в корзині для швидкої відправки!
+380 (50) 357-00-24
+380 (63) 249-13-03

Охоронні системи та сигналізації

Надійний захист вашого будинку або квартири

Існує багато способів захистити свій будинок або квартиру від злодіїв. Можна найняти охоронця або ж завести велику собаку, але це все досить дорогі способи захисту свого майна, так і не завжди досить ефективні. Тому більшість господарів віддають перевагу сигналізації. Перевагою даного пристрою є те, що воно купується один раз і здатне служити кілька років, при цьому має високу ефективність оповіщення про проникнення злодіїв або інших непроханих гостей на вашу територію.

 

Принцип роботи охоронної сигналізації

При розгляді принципів функціонування охоронної сигналізації необхідно сказати про те, які види сигналізацій бувають:

  • дротова сигналізація – передає сигнал оповіщення від спрацював датчика на приймаючий пульт прокладеним між ними кабелю. Це старий перевірений спосіб, який існує досить давно і непогано себе показав. Суттєвим недоліком такого підходу є те, що кабелю, що з'єднують датчики, прокладаються по поверхні і можуть бути видні зловмисникам. Але при цьому, саме провідний вид сигналізації використовується у великих багатоповерхових спорудах з метою підвищення швидкості та якості сигналу;
  • бездротова сигналізація – відносно новий, компактний і простий в установці вид охоронних систем, у яких датчики і пульт сигналізації обмінюються даними по бездротових каналах зв'язку. Цей вид сигналізації виключає недоліки, які присутні в провідних моделях, але при цьому мають інші. Наприклад, порівняно висока вартість, чутливість до перешкод і складність ремонту. 

Існують модифікації охоронних сигналізацій, які оснащені модулем GSM, цей компонент дозволяє відправляти SMS-сповіщення про спрацювання сигналізації на телефон власника або охоронця.

 

З чого може складатися охоронна сигналізація?

Охоронна сигналізація являє собою досить складне, що складаються з декількох функціональних вузлів, пристрій. Ось основні складові охоронної сигналізації:

  • датчики спрацьовування – пристрої, які безпосередньо реагують на несанкціонований доступ і передають його на приймально-контрольний пульт. Бувають чотирьох видів: інфрачервоні, ультразвукові, СВЧ-датчики та комбіновані;
  • приймально-контрольний прилад – являє собою пристрій, який приймає сигнал від всіх датчиків спрацьовування і приймає рішення щодо подальшої обробки даного сигналу. Також на ньому розташована спеціальна консоль керування сигналізацією, з допомогою якої здійснюються всі налаштування сигналізації;
  • пульт дистанційного керування сигналізацією – являє собою брелок, чимось нагадує брелок автомобільної сигналізації, призначений для дистанційного керування сигналізацією.

Крім основних вузлів, сигналізація може комплектуватися, додатковими, супутніми компонентами, такими як, кабелю, кріплення та інше.

 

Як купити сигналізацію в інтернет-магазині OnlineMarket?

В нашем магазине представлены самые надежные и популярные модели охранных сигнализаций. Чтобы купить сигнализацию для дома, вам нужно:
1. Выбрать интересующий вас товар.
2. Нажать кнопку Купить, а затем - Оформить заказ.
3. Заполнить стандартную форму заказа товара и ожидать звонка нашего менеджера.
Також, замовлення можна зробити по телефону, вписавши свій номер телефону в поле під кнопкою Купити або, зателефонувавши нам по одному з номерів телефону зазначених у правому верхньому куті сторінки товару або на вкладці Контакти.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner