Кошик
28132 відгуків
Заповнюйте всі Ваші дані в корзині для швидкої відправки!
+380 (50) 357-00-24
+380 (63) 249-13-03

Приладдя для ванної

Приладдя для ванної кімнати – зручність і затишок

Ванна кімната – це місце, куди ми заходимо кожен день, щоб привести себе в порядок. Найчастіше вона являє собою приміщення невеликої площі, де всі розташовується дуже компактно і далеко не завжди зручно. В таких умовах говорити про затишок і комфорт не доводиться. Але, напевно, кожному хотілося б обладнати свою ванну кімнату таким чином, щоб перебування в ній було приємним і комфортним. З цим, значною мірою, можуть допомогти аксесуари для ванної. Їх існує дуже багато і кожен з них призначений для вирішення певної задачі або цілого ряду завдань. Ці корисні засоби, у вигляді полиць, стелажів, власників, дозаторів і т. д., зроблять проведення стандартних гігієнічних процедур цікавими і приємними.

 

Якими бувають аксесуари для ванної?

Зважаючи широкого спектру завдань, які необхідно автоматизувати та оптимізувати у ванній кімнаті, було придумано багато різних аксесуарів, кожен з яких спрямований на вирішення конкретної з них. Ось основний перелік різновидів корисних речей для ванни:

 • мильниці;
 • дозатори для мила і зубної пасти;
 • тримачі для зубних щіток;
 • тримачі туалетного паперу;
 • стелажі над пральною машиною або унітазом;
 • сушарки для білизни;
 • полиці для ванної;
 • гачки і утримувачі для рушників;
 • сенсорні сміттєві відра;
 • антиковзні килимки для ванної;
 • лід підсвічування для унітазу.

Призначення засобів з кожної групи зрозуміло з їх назви. Також, існують варіанти, що поєднують в собі засоби з різних категорій, наприклад, тримачі для зубних щіток часто комбінують з дозаторами зубної пасти, отримуючи при цьому універсальний органайзер для речей по догляду за ротовою порожниною.

 

Як підібрати аксесуари для ванної?

До питання вибору аксесуарів для ванної кімнати необхідно підходити комплексно. Важливо звертати увагу на кілька основних параметрів:

 • розмір – купується вами аксесуар має досить вільно поміщатися у вашій ванній, з урахуванням всіх відкриваються і рухомих частин;
 • дизайн – будь-яка приналежність, якій ви комплектуете свою ванну кімнату повинна гармонійно вписуватися в загальне оформлення ванної. Тому треба дивитися на зовнішній вигляд купується аксесуара і зіставляти його з усім тим, що вже знаходиться у вашій ванній;
 • качество – ко всем вещам, располагаемым в ванной, выдвигаются отдельные требования относительно качества и характеристик материалов, которые должны быть стойкие в влаге, бытовым средствам чистки мебели и повышенной температуре. Только принадлежности из таких материалов способны прослужить долго, сохраняя при этом хороший внешний вид.

Используя эти рекомендации, вы можете подобрать подходящие для вашей ванной комнаты аксессуары в нашем интернет-магазине.

 

Как купить принадлежности для ванной в интернет-магазине OnlineMarket?

В нашем магазине представлены самые популярные аксессуары для ванной комнаты. Чтобы купить принадлежности для ванной, вам нужно:
1. Выбрать интересующий вас товар.
2. Нажать кнопку Купить, а затем - Оформить заказ.
3. Заполнить стандартную форму заказа товара и ожидать звонка нашего менеджера.
Також, замовлення можна зробити по телефону, вписавши свій номер телефону в поле під кнопкою Купити або, зателефонувавши нам по одному з номерів телефону зазначених у правому верхньому куті сторінки товару або на вкладці Контакти.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner