Кошик
27379 відгуків
Заповнюйте всі Ваші дані в корзині для швидкої відправки!
+380 (50) 357-00-24
+380 (63) 249-13-03

Грилі та електрошашличниці

Переваги электрогрилей і электрошашлычниц перед традиційними

Всі люблять відпочинок на природі з друзями, близькими і з шашликом або овочами на грилі. І якщо зібратися дружною компанією можна в будь-який час року, то виїхати на природу і організувати вогнище для приготування улюблених страв вдається не завжди. У цьому випадку на допомогу приходять електричні аналоги всім відомих класичних грилів і шампурів з мангалом. Електричні грилі і шашличниці не можуть замінити запах багаття і хвої в лісі, але з їх допомогою вийде приготувати відмінний шашлик або м'ясо з овочами на грилі, які нічим не поступатимуться традиційних страв. Більш того, їх приготування набагато простіше і швидше, так як не потрібно розводити багаття, чекати поки утворюються вугілля, а потім ще стежити всім процесом приготування. За допомогою сучасних аналогів грилів і шашлычниц досягається рівномірне обсмажування продуктів, процес приготування стає максимально простою і потребує лише мінімального участі людини.

 

Вибір электрошашлычницы

Існує багато різних электрошашлычниц. Перед покупкою важливо визначитися, яка саме електрична шашличниця вам підійде. Для цього необхідно розглянути основні параметри, що визначають функціональні можливості кожної конкретно взятої, электрошашлычницы.

За типом конструкції електричні шашличниці поділяють на два види:

  • вертикальні – шампури розміщені вертикально, що в свою чергу надає специфічну форму шашлычнице, вона має менші габарити в ширину, але великі – у висоту;
  • горизонтальні – відповідно, більш витягнуті по горизонталі, але низькі.

Ще один важливий параметр, що стосується конструкції электрошашлычницы – можливість і ступінь розбирання на складові частини. Це допомагає більш ефективно очищати прилад після використання і економити місце під час його зберігання.

Важливим параметром будь электрошашлычницы є потужність. Чим більша потужність, тим швидше буде відбуватися процес приготування страв, але при цьому витрата електроенергії за один і той же проміжок часу роботи пристрою теж буде більше.

Також при виборі электрошашлычницы необхідно звертати увагу на додаткові опції, які роблять процес приготування страв більш простим і комфортним. Це наявність таймера, автоповорот шампурів, автовідключення та інші.

 

Вибір электрогриля

Електрогриль теж має специфічні особливості в конструктивному плані. Всі електрогрилі діляться на три великі групи:

  • відкриті – нагрівальний елемент знаходиться за спеціальною решіткою, на яку поміщається виготовлений продукт. Такий тип конструкції не передбачає притискування або накриття продукту під час приготування;
  • закриті – нагрівальні елементи знаходяться всередині конструкції, куди і поміщається продукт для приготування. Найчастіше реалізуються у вигляді преса або печі;
  • універсальні – об'єднують у собі перші дві категорії, з можливістю використання одного з двох принципів приготування, в залежності від потреби.

Що стосується потужності і додаткових функцій, то все сказане з цього приводу для электрошашлычниц, актуально і для электрогрилей. Правда, додаткові функції у цих пристроїв трохи відрізняються.

 

Як купити гриль або электрошашлычницу в інтернет-магазині OnlineMarket?

У нашому магазині представлені найбільш популярні моделі электрошашлычниц і грилів. Щоб купити гриль або электрошашлычницу, вам потрібно:
1. Вибрати зацікавив вас товар.
2. Натиснути кнопку Купить, а потім - Оформити замовлення.
3. Заповнити стандартну форму замовлення товару і чекати дзвінка нашого менеджера.
Також, замовлення можна зробити по телефону, вписавши свій номер телефону в поле під кнопкою Купити або, зателефонувавши нам по одному з номерів телефону зазначених у правому верхньому куті сторінки товару або на вкладці Контакти.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner