Кошик
26428 відгуків
Заповнюйте всі Ваші дані в корзині для швидкої відправки!
+380 (50) 357-00-24
+380 (63) 249-13-03

Ваги кухонні

Кухонні ваги – ваш помічник по кухні

Багато господинь є чудовими кухарями і можуть приготувати більшість страв, не вдаючись до використання рецептів та додаткових кухонних пристосувань. Але бувають випадки, коли необхідна точність вимірювання тих чи інших інгредієнтів. Наприклад, це може бути важливим під час приготування страв з додаванням дуже гострих чи насичених приправ, або при консервації тих або інших продуктів, коли важливо дотримуватися пропорції. Також точний розрахунок кількості продуктів необхідний під час дієти. У всіх цих і багатьох інших випадках просто не обійтися без такого пристрою, як кухонні ваги. За допомогою цього пристосування можна розрахувати точну вагу продуктів з точністю до десятих чи навіть сотих частин грама. При цьому всьому, кухонні ваги коштують не дорого і дуже компактні, що дозволяє обзавестися ними навіть просто так, на всяк випадок.

 

Різновиди кухонних ваг

Незважаючи на простоту пристрою кухонних ваг, виділяють кілька основних параметрів, за якими класифікують кухонні ваги. Ось основні з них:

дизайн – цей параметр не впливає на процес вимірювання, але будь-яка господиня хоче, щоб на її кухні все було красиво і гармонійно, тому виробники піклуються про естетичну складову продукції і розробляють різного роду оформлення для кухонних ваг. Це можуть бути як досить суворі однотонні варіанти, так і більш вільні, привабливі зображення продуктів харчування або інших предметів кухонного інтер'єру;

конструкція – виділяють два основних види кухонних ваг по конструкції: кухонні ваги з поглибленою мірної або звичайною чашею й кухонні ваги з рівним платформою для зважування. Перші більш зручні для зважування сипучих продуктів, в той час як другі є більш універсальними;

матеріал – для виготовлення кухонних ваг найчастіше використовують такі матеріали як: пластик, метал і скло. Також поширеним варіантом є комбінація двох або навіть трьох цих матеріалів. Кожен з них має свої переваги і недоліки. Наприклад, пластикові ваги більш легкі, але і більш тендітні. У той же час металеві, мають більшу вагу, але можуть практично не постраждати у випадку падіння або удару.

Окремо треба згадати про такий характеристики кухонних ваг, як додаткові функції. За часту саме наявністю або відсутністю тих чи інших можливостей одні кухонні ваги відрізняються від інших. Їх на сьогоднішній день існує досить багато, ось основні з них: автоматичне включення, обнулення ваги, перемикання між одиницями вимірювання і навіть підрахунок калорій в продукті.

 

Як купити кухонні ваги в інтернет-магазині OnlineMarket?

У нашому магазині представлені найбільш популярні моделі електронних кухонних ваг. Щоб купити кухонні ваги, вам потрібно:
1. Вибрати зацікавив вас товар.
2. Натиснути кнопку Купить, а потім - Оформити замовлення.
3. Заповнити стандартну форму замовлення товару і чекати дзвінка нашого менеджера.
Також, замовлення можна зробити по телефону, вписавши свій номер телефону в поле під кнопкою Купити або, зателефонувавши нам по одному з номерів телефону зазначених у правому верхньому куті сторінки товару або на вкладці Контакти.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner