Кошик
28135 відгуків
Заповнюйте всі Ваші дані в корзині для швидкої відправки!
+380 (50) 357-00-24
+380 (63) 249-13-03

Машинки для стрижки катишків

Коли застосовують машинку для стрижки катишків?

Як часто ви купуєте одяг? Напевно, в основному тоді, коли стара одяг зносився і її необхідно оновити. А адже ця износившаяся одяг може бути звичною або навіть улюбленою для вас. Ну або в певний момент немає грошей на купівлю якісної речі, а купувати дешевий аналог немає бажання. Саме для того, щоб допомогти вирішити ці проблеми були придумані машинки для видалення катишків. Основною причиною втрати річчю гарного зовнішнього вигляду є поява маленьких тканинних точок на ній або, іншими словами, катишків. Річ може не втратити насиченість кольорів, форму і ще не вийти з моди, але з-за катишків її стає неможливо носити. Машинка для стрижки катишків без проблем дозволяє вирішити цю проблему і врятувати кохану вещ або навіть обшивку на меблях або іншу тканинну поверхню і тим самим заощадити ваш бюджет. Вона дозволяє видалити всі утворилися катишки і надати речам свіжий вигляд. Машинка для стрижки катишків впоратися з багатьма видами тканин: вовна, бавовна, трикотаж, оббивка.

 

Як працює машинка для стрижки катишків?

Всі машинки для видалення катишків можна поділити на дві групи за джерелом живлення: від батарейок або те електромережі. Принцип, за яким машинка зрізає кошлатання з одягу дуже нагадує принцип дії чоловічий електробритви. При включенні машинки вбудовані ножі починають швидко обертатися, це призводить до того, що будь-який, що проник через спеціальну захисну решітку, грудочку тканини буде зрізаний з поверхні, на якій він знаходиться. Таким чином відбувається видалення катишків. Після цього зрізані катишки потрапляють в спеціальний відсік, який потрібно чистити після обробки ваших речей. Найчастіше він зроблений з прозорого пластику, так що завжди можна буде побачити скільки сміття в ньому знаходиться і чи не пора його почистити. Для очищення відсіку для катишків досить від'єднати його від машинки і висипати її вміст в урну. Після цього поставити його на місце і машинка знову готова до роботи.

 

Поради щодо вибору машинки для видалення катишків

В вопросе выбора машинки для стрижки катышков выделяют три основных параметра, на основании которых можно принять решение о покупке той или иной машинки от катышков:

  • размер машинки – чем больше размер машинки для стрижки катышков, тем больше ножи, а это, в свою очередь, дает возможность быстрее выполнить очистку материала. В то же время маленькая машинка более мобильна и удобна в использовании, ее без проблем можно взять с собой в дорогу, и она лучше сидит в руке во время использования;
  • вид питания – здесь выбор тоже стоит между мобильность и экономией. Машинки для удаления катышков, которые работают от батарейки более мобильны, их можно использовать в дороге, на даче, в машине и дома, они не зависят от наличия электросети, но при этом являются более дорогими в эксплуатации, поскольку требуют периодической покупки и замены батареек. Машинки, работающие от сети, более мощные и экономные, но в то же время не могут использоваться в местах где нет источника питания;
  • цена – машинки для катышков могут быть выполнены в разных вариантах и иметь разные функциональные и конструктивные особенности. Это влияет на цену каждого конкретного устройства. Поэтому необходимо, учитывая свои потребности, выбирать машинку под свой бюджет.

 

Как купить машинку для стрижки катышков в интернет-магазине OnlineMarket?

В нашем магазине представлены самые популярные машинки для удаления катышков. Чтобы купить машинку от катышков, вам нужно:
1. Выбрать интересующий вас товар.
2. Нажать кнопку Купить, а затем - Оформить заказ.
3. Заполнить стандартную форму заказа товара и ожидать звонка нашего менеджера.
Также, заказ можно сделать по телефону, вписав свой номер телефона в поле под кнопкой Купить или, позвонив нам по одному из номеров телефона указанных в правом верхнем углу страницы товара или на вкладке Контакты.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner