Кошик
28132 відгуків
Заповнюйте всі Ваші дані в корзині для швидкої відправки!
+380 (50) 357-00-24
+380 (63) 249-13-03

Праски та відпарювачі

Праски і пароочищувачі – подібності та відмінності

Праски і пароочищувачі – це побутові пристрої, основним завданням яких є приведення одягу та інших предметів побуту в порядок. Ці пристрої відрізняються по конструкції і способу застосування, але при цьому мають один принцип дії – за рахунок нагрівання відповідного елемента, за допомогою контакту з тканинними виробами або за рахунок генерується пара, вони випрямляють і очищають тканина.

Основна відмінність полягає в тому, що праска впливає на оброблюваний матеріал безпосередньо контактуючи з ним, під власною вагою і додатковим тиском людини, а пароочисник може діяти як контактуючи з матеріалом, так і не торкаючись до нього, практично без тиску.

Ці пристрої придбали широку популярність, оскільки з їх допомогою можна легко і просто, за лічені хвилини привести в порядок не тільки одяг, але і безліч інших предметів з тканини, таки як штори, подушки, м'які меблі і т. д.

 

Різновиди прасок

Сьогодні на ринку представлено дуже багато моделей прасок. З незначних параметрів, які не впливають на функціональні можливості праски, можна виділити характеристики корпуса праски: колір, текстура покриття і дизайн. Більш важливим є те, яку праска має максимальну продуктивність і технічну оснащеність. В залежності від набору цих параметрів праски умовно ділять на дві групи: для домашнього використання та професійні. Ось перелік базових характеристик, за якими можна визначити функціональні можливості праски:

  • бездротової праска – не має шнура для живлення від мережі, нагрівається на спеціальній підставці, мобільний, не сковує руху;
  • дорожній праска – простий максимально компактний і легкий праска, який можна взяти з собою в дорогу;
  • праска з парою – оснащений системою парогенераціі, яка робить процес звичайної прасування більш ефективним і підходящим для більшої кількості матеріалів;
  • праска без пари – звичайний праска, який розгладжує тканину виключно під впливом температури. Менш ефективний варіант, але при цьому найдешевший;
  • праска з парогенератором – ця група прасок відрізняється від прасок з парою тим, що в даних приладах пар є більш насиченим і подається він набагато більшим потоком. Праски з парогенератором відмінно розгладжують складки навіть на дуже щільних і грубих тканинах;
  • гладильная система утюга – является по сути вспомогательным, но очень важным компонентом, который влияет на качество и удобство глажки. Сюда входит гладильная доска и прочие аксессуары для глажки.

 

Разновидности пароочистителей

Все пароочистители, так, как и утюги, имеют разные форму, цвет, размер и цену. Это не ключевые отличия, но их тоже стоит учитывать при покупке. По более существенным признакам эти устройства делятся на три группы:

  • ручной отпариватель – такие отпариватели имеют компактные размеры и достаточно большой, до 2 килограмм, вес. Они достаточно комфортны в использовании и предназначены для очистки окон, мебели, салона автомобиля и т.д.;
  • паровая швабра – устройство, по своей конструкции и принципу применения, очень напоминающее обычную швабру, но для уборки используется не тряпки или губки, а поток пара. Такие пароочистители применяют для уборки помещений, они комплектуются разными насадками для разных покрытий полов (паркет, ковер, кафель);
  • пароочиститель – прибор, который изначально применялся для уборки в учреждениях медицинского назначения, так как с его помощью можно эффективно и быстро проводить дезинфекцию полов. Позже его начали применять повсеместно, в том числе и в домашних условиях, для чистки одежды, автомобилей, мягкой мебели, полов, окон, дверей и т.д. При очистке данным устройством нет необходимости в дополнительном использовании чистящих средств, все бактерии и микробы уничтожаются горячим потоком пара.

 

Как правильно выбрать утюг или отпариватель?

Одной из самых важных характеристик как утюгов, так и отпаривателей является мощность. От мощности зависит на сколько быстро и эффективно можно будет работать с устройством и достигать необходимых результатов. В остальном нужно ориентироваться на свой вкус и на те задачи, которые будут полагаться устройство. Поэтому перед покупкой важно изучить все характеристики прибора.

 

Как купить утюг или пароочиститель в OnlineMarket?

В нашем магазине представлены самые популярные модели утюгов и пароочистителей. Чтобы купить утюг или пароочиститель, вам нужно:
1. Выбрать интересующий вас товар.
2. Нажать кнопку Купить, а затем - Оформить заказ.
3. Заполнить стандартную форму заказа товара и ожидать звонка нашего менеджера.
Также, заказ можно сделать по телефону, вписав свой номер телефона в поле под кнопкой Купить или, позвонив нам по одному из номеров телефона указанных в правом верхнем углу страницы товара или на вкладке Контакты.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner