Кошик
29897 відгуків
Заповнюйте всі Ваші дані в корзині для швидкої відправки!
+380 (50) 357-00-24
+380 (63) 249-13-03

М'ясорубки

Місце м'ясорубки на кухні

М'ясорубки вже давно стали корисним і незамінним інструментом на будь-якій кухні. Раніше вони були ручні і вимагали досить багато зусиль для установки і експлуатації. Сьогодні механічні м'ясорубки замінили електричні, що приводяться в дію натисненням кнопки, і вся доля людини в процесі рубки м'яса або інших продуктів зводиться тільки до завантаження цих продуктів в м'ясорубку і миття м'ясорубки після роботи. Мало того, сучасні м'ясорубки мають в комплекті різні насадки, які роблять м'ясорубку більш універсальним кухонним інструментом, що дозволяє виконувати велику кількість різних кухонних процесів. Це змусило кожну господиню полюбити м'ясорубку ще більше.

 

Принцип роботи та будови м'ясорубки

Не дивлячись на все розмаїття функціональності, електром'ясорубки мають практично однакову конструкцію і принцип роботи. Вбудований двигун приводиться в дію електрикою, яке надходить по кабелю з електромережі. Він обертає шнек, а шнек обертає прикріплені до нього ножі, які подрібнюють оброблену шнеком продукцію. На кінці шнека встановлюються грати з металу або пластику, які мають різний діаметр отворів, проходячи через них формується фарш необхідної зернистості. Ці всі елементи укладені в корпус, який також може бути пластиковий, металевий або комбінований. Додатковим елементом є насадка, яка може чіплятися до корпусу в місці, де фарш виходить назовні. Її завданням, найчастіше, є придача фаршу певної форми або порційна упаковка його в інше харчове сировину для подальшого приготування.

 

Основні технічні характеристики м'ясорубки

Сьогодні на ринку є багато різних моделей м'ясорубок від різних виробників. Вони мають різні характеристик і, відповідно, різну ціну. Вибираючи м'ясорубку для своїх цілей необхідно звертати увагу на наступні основні характеристики:

потужність м'ясорубки – основний параметр будь-м'ясорубки, визначає, на скільки швидко м'ясорубка буде справлятися з тим чи іншим обсягом продуктів. Чим більше потужність – тим швидше будуть оброблятися продукти;

функція реверсу – функція м'ясорубки, яка забезпечує обертання шнека у зворотний бік. Буде корисна у випадках, коли потрібно перемолоти м'ясо з жилами або грубі продукти зі шкіркою;

блокатор – механізм, що працює як запобіжник. Він забезпечує відключення м'ясорубки у разі перегріву до моменту, коли перевищення допустимої температури виведе її з ладу;

набір насадок – характеристика м'ясорубки, яка визначає її функціональність крім функції подрібнення. Це можуть бути додаткові ножі для різання, натирання або шинкування. Спеціальні форми для формування ковбаси, барабани для видавлювання соку і багато іншого;

корпус м'ясорубки – відіграє важливу роль в тому, як буде виглядати м'ясорубка. Також може визначати зручність обслуговування м'ясорубки.

Для підбору підходящої м'ясорубки не обов'язково брати саму потужну, напхану повним набором насадок, а й відповідно, найдорожчу м'ясорубку. Важливо розуміти для яких завдань вам потрібна м'ясорубка. Це допоможе вибрати пристрій за оптимальну ціну, яка буде вирішувати поставлені перед ним завдання.

 

Як купити м'ясорубку у інтернет-магазині OnlineMarket?

У нашому магазині представлені найбільш популярні моделі м'ясорубок. Щоб купити м'ясорубку, вам потрібно:
1. Вибрати зацікавив вас товар.
2. Натиснути кнопку Купить, а потім - Оформити замовлення.
3. Заповнити стандартну форму замовлення товару і чекати дзвінка нашого менеджера.
Також, замовлення можна зробити по телефону, вписавши свій номер телефону в поле під кнопкою Купити або, зателефонувавши нам по одному з номерів телефону зазначених у правому верхньому куті сторінки товару або на вкладці Контакти.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner