Кошик
29898 відгуків
Заповнюйте всі Ваші дані в корзині для швидкої відправки!
+380 (50) 357-00-24
+380 (63) 249-13-03

Автоакустика

Що таке автоакустика і навіщо вона потрібна?

Багато власників автомобілів прагнуть постійно покращити рівень комфорту поїздок на своєму автомобілі. Для цього існує багато різних методів, один з них - установка автоакустики. Встановлення акустичної системи в авто не є обов'язковою, але її важливість і користь для водія складно переоцінити. Прослуховування музики в дорозі допомагає багатьом водіям не заснути, також тривалий шлях або простою в пробках буде більш приємним, якщо в машині буде грати улюблена пісня або радіостанція.

 

Види автоакустики

На сьогоднішній день автоакустика представлена в дуже широкому асортименті. Існує безліч виробників, які випускають даний тип продукції під будь-які потреби: різного розміру, потужності, призначення, форми і кольору. В залежності від конструкції автоакустика підрозділяється на три види:

коаксіальна автоакустика – найдоступніший вид акустичного обладнання. Такі динаміки мають два виходи, які підключаються на пряму до магнітоли. Досить просто підключається і стоять недорого. При цьому, потрібно зазначити, що звуки різних частот, в даному вигляді аккустики, йдуть з одного джерела, що іноді може не в кращу сторону вплинути на якість звуку;

коаксіальна автоакустика – цей вид акустичного обладнання відрізняється високою якістю звучання, за рахунок наявності декількох динаміків, які відповідають за відтворення різних частот, вони підключаються до відповідних каналах автомагнітоли;

корпусні автоакустика – має у своєму складі три типи динаміків, які поміщаються в окремі, індивідуальні, корпусу. Цей тип акустики має найбільш високий рівень якості звучання.

За типом звучання автомобільні динаміки поділяються на такі типи:

мідбас – автоакустика, націлена на відтворення середнього діапазону басів. Цей варіант зацінять любителі басів і гучної музики;

twitter – динаміки, націлені на відтворення високих звукових частот. Характеризуються досить гарною якістю звучання і гнучкістю, що дозволяє настроїти звук під необхідні вимоги;

широкополосная – этот вид автоакустики менее популярный, чем два предыдущих, так как такая акустика имеет большие габариты и требует много места для установки. Но при этом широкополосная автоакустика позволяет улучшить качество звука даже от не очень хороших автомагнитол.

 

Как купить автоакустику в OnlineMarket?

В нашем магазине представлены самые мощные и популярные динамики для автомобилей и прочие акустические элементы. Чтобы купить акустику для автомобиля, вам нужно:
1. Вибрати зацікавив вас товар.
2. Натиснути кнопку Купить, а потім - Оформити замовлення.
3. Заповнити стандартну форму замовлення товару і чекати дзвінка нашого менеджера.
Також, замовлення можна зробити по телефону, вписавши свій номер телефону в поле під кнопкою Купити або, зателефонувавши нам по одному з номерів телефону зазначених у правому верхньому куті сторінки товару або на вкладці Контакти.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner