Кошик
27968 відгуків
Заповнюйте всі Ваші дані в корзині для швидкої відправки!
+380 (50) 357-00-24
+380 (63) 249-13-03

Чоловічі годинники

Наручний годинник – важливий і корисний аксесуар

У сучасному світі, коли кожна людина має при собі смартфон або інший гаджет, який в будь-який момент може повідомити йому про те, скільки зараз часу, може здатися що наручний годинник втратили свою актуальність і значимість. Насправді це не так. Адже чоловічі наручні годинники є не тільки пристроєм, отсчитывающем час, а і важливим аксесуаром, який здатний гармонійно доповнити будь-який образ чоловіка: діловий, спортивний, практичний.

 

Які бувають чоловічі наручні годинники?

Наручні чоловічі годинники являють собою комплексний продукт, який повинен задовольняти як практичні потреби, так і естетичні. З цієї причини існує дуже багато характеристик годин, основними з них є наступні: стиль годин, тип механізму, матеріал корпусу і ремінця.

За стилем чоловічі годинники ділять на такі групи:

  • преміум-класу;
  • класичні;
  • спортивні;
  • повсякденні;
  • молодіжні.

За типом механізмів чоловічі наручні годинники бувають:

  • механічні (поділяються на дві групи: з автопідзаводом і без нього);
  • кінетичні;
  • кварцові.

Що стосується матеріалів, виготовлення самих годин і ремінців до них проводиться з різних металів, в тому числі і дорогоцінних, шкіри, різного роду тканин, полімерів і т. д. Основною вимогою до них є міцність і довговічність.

 

Як вибрати чоловічий годинник?

Чітких правил щодо підбору чоловічих годинників не існує. Тому при виборі слід спиратися на власний смак, а також на спосіб життя і на те, чим ви захоплюєтеся. У деяких випадках, коли годинник є невід'ємним аксесуаром чоловіки, і при цьому спектр його інтересів досить широкий, є сенс мати невелику колекцію наручних годин. Це дасть можливість підібрати підходящі годинник під конкретну ситуацію.

 

Як купити чоловічі годинники в інтернет-магазині OnlineMarket?

У нашому магазині представлені найбільш популярні моделі чоловічих годин. Щоб купити чоловічі наручні годинники, вам потрібно:
1. Вибрати зацікавив вас товар.
2. Натиснути кнопку Купить, а потім - Оформити замовлення.
3. Заповнити стандартну форму замовлення товару і чекати дзвінка нашого менеджера.
Також, замовлення можна зробити по телефону, вписавши свій номер телефону в поле під кнопкою Купити або, зателефонувавши нам по одному з номерів телефону зазначених у правому верхньому куті сторінки товару або на вкладці Контакти.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner