Кошик
27379 відгуків
Заповнюйте всі Ваші дані в корзині для швидкої відправки!
+380 (50) 357-00-24
+380 (63) 249-13-03

Кріплення для телевізорів

Де найкраще розмістити телевізор?

Напевно, у кожного з нас вдома є телевізор. Хтось любить подивитися його ввечері, після роботи, хто-то – просто включає його як фон, коли щось робить, а хтось і зовсім не може уявити без нього своє життя. Як би там не було, телевізори є у багатьох, і для них потрібно виділяти окреме місце. Раніше, коли телевізори були великими і важкими, при цьому мали порівняно маленькі дисплеї, вони розміщувалися на спеціально виділених тумбочках. Але з часом, технічний прогрес подарував нам рідкокристалічні дисплеї, що дало можливість зробити телевізори значно тонше, при цьому збільшивши їх дисплеї. У свою чергу, це зробило можливим розміщення телевізора на стіні. Це місце було вибрано не випадково, чіпляючи телевізор на стіну можна заощадити досить багато простору в кімнаті і домогтися більш зручного ракурсу для перегляду. Популярність такого способу розміщення телевізорів породила попит на спеціальні кронштейни для розміщення телеприймачів на стіні або стелі.

 

Які бувають кронштейни для телевізорів?

Незважаючи на те, що всі кріплення для телевізорів виконують одну функцію – фіксують телевізор в зазначеному місці в певному положенні, вони можуть відрізнятися конструкцією і можливостями. В залежності від цих параметрів, виділяють наступні типи кріплень для телевізорів:

  • фіксований – самий простий і доступний тип кріплення. Він оснащений мінімумом можливостей, але в той же час, є самим надійним, так як не має в своїй конструкції поворотних механізмів. Не передбачає проведення регулювання після установки;
  • курсив – дозволяє регулювати вертикальний кут нахилу телевізора після монтажу. Зазвичай є можливість виставити кут нахилу від 0 до 20 градусів. Досить компакти, не мають можливості повертати телевізор по горизонталі;
  • похило-поворотний – універсальний кронштейн для телевізора, який дозволяє регулювати горизонтальний і вертикальний кути нахилу, а також скидати його відносно точки кріплення. Такі кріплення є найбільш зручними, але і коштують дорожче;
  • стельовий кронштейн – кріпиться до стелі, дозволяючи регулювати поворот телевізора на 360 градусів. Оскільки в цьому випадку телевізор буде займати простір у висоту, то і встановити його таким чином можна буде тільки в приміщенні з високими і міцними стелями.

 

На які характеристики звертати увагу при виборі кріплень для телевізора?

Кріплення для телевізорів є універсальними для різних моделей, які підтримують стандарт VESA. Це означає, що якщо куплені вами телевізор і кронштейн виготовлені з дотриманням визначених у VESA стандартах, технічних вимог, то вони будуть сумісні. Але існує і ряд інших технічних характеристик, які потрібно враховувати при покупці кріплень для телевізора:

  • максимальне навантаження – визначає максимально допустима вага, який може витримати кріплення;
  • діапазон підтримуваних діагоналей – задає максимальне і мінімальне значення діагоналі телевізора, який можна буде використовувати спільно з даними кронштейном. Вказується в дюймах;
  • додаткові функції – параметр, який говорить про те, що кронштейн має якісь додаткові відділення, полиці, короби або щось подібне.

 

Як купити кріплення для телевізорів в інтернет-магазині OnlineMarket?

У нашому магазині представлені найбільш надійні кронштейни для телевізорів. Щоб купити кріплення для телевізорів, вам потрібно:
1. Вибрати зацікавив вас товар.
2. Натиснути кнопку Купить, а потім - Оформити замовлення.
3. Заповнити стандартну форму замовлення товару і чекати дзвінка нашого менеджера.
Також, замовлення можна зробити по телефону, вписавши свій номер телефону в поле під кнопкою Купити або, зателефонувавши нам по одному з номерів телефону зазначених у правому верхньому куті сторінки товару або на вкладці Контакти.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner