Кошик
27379 відгуків
Заповнюйте всі Ваші дані в корзині для швидкої відправки!
+380 (50) 357-00-24
+380 (63) 249-13-03

Акумулятори та батарейки

Батарейки і акумулятори, в чому відмінність?

Ми живемо в світі, який наповнений різними автономними мобільними пристроями. Якщо озирнутися навколо, то ми побачимо безліч гаджетів, аксесуарів, інструментів та інших пристроїв, що працюють на електричній енергії, які виконують свої функції, не маючи проводового з'єднання з електромережею. Ця магія можлива завдяки таким елементам живлення акумулятори і батареї.

Акумулятор – автономний елемент живлення, що функціонує за принципом багаторазового або циклічної дії, тобто, за циклом заряду слід цикл розряду, а потім ці цикли повторюються певна кількість разів, поки акумулятор не вийде з ладу. Акумулятори накопичують і поступово віддають енергію в тій кількості, яка необхідна для функціонування пристрою.

Батарейка теж є автономним джерелом енергії, але відрізняється від акумулятора тим, що може використовуватися тільки один раз – один цикл розряду. Якщо акумулятори частіше є вбудованими і представляють собою повноцінний функціональний вузол пристрою, то батарейка вважається расходником, який потрібно досить часто міняти. Батарейками часто комплектуються медичні електричні прилади, дитячі іграшки, ліхтарики та інші пристрої, що працюють від джерела живлення.

 

Основні характеристики елементів живлення

найважливішим параметром автономних джерел електричної енергії є їх ємність. Ємність елементу живлення – це максимальний рівень заряду, який може передати джерело живлення за цикл своєї розрядки. Ємність вимірюють в ампер-годинах. Другим параметром, на який слід звернути увагу, є саморозряд – властивість, що показує рівень скорочення ємності акумулятора після його повної зарядки. Також важливим параметром джерел живлення є температурний режим – це температурний діапазон, в якому безпечно експлуатувати джерело живлення. Порушення цього режиму, також може значно скоротити термін служби елемента живлення.

 

Яких типів бувають батарейки та акумулятори?

Батарейки та акумулятори виготовляються з різних хімічних елементів. Елементи харчування, виготовлені на різній елементній базі, мають різні властивості і застосовуються на різних пристроях для досягнення тих чи інших параметрів експлуатації. Тому при виборі батарейки або акумулятора необхідно знати які джерела живлення для яких цілей використовуються:

  • Літій-іонні Li-ion – використовуються в побутовій техніці і мобільних пристроях. Їх перевагою є висока енергоємність і низький рівень саморозряду. При цьому ціна на такі джерела живлення досить висока;
  • Літій-полімерні Li-pol – дуже легкі і компактні, можуть мати різну форму. При цьому температурний режим у них досить високий, як і їх ціна;
  • Нікель-кадмієві NiCd – ці елементи живлення мають швидкий цикл зарядки, можуть перезаряджатися більше 1000 разів;
  • Нікель-металогідридні NiMH – найдешевших джерел живлення, які мають дуже слабким ефектом «пам'яті», з-за цього можливі неповні підзарядки;
  • Свинцево-кислотні джерела електричної енергії Lead Acid використовуються в основному в автомобілях і різного роду блоках харчування, де важлива безперебійна подача енергії.

Розуміючи відмінності і властивості окремих видів елементів живлення можна без проблем підібрати саме те, що вам потрібно.

 

Як купити акумулятор або батарейки в OnlineMarket?

У нашому магазині представлені найпоширеніші батарейки та акумулятори. Щоб купити батарейку або акумулятор, вам потрібно:
1. Вибрати зацікавив вас елемент живлення.
2. Натиснути кнопку Купить, а потім - Оформити замовлення.
3. Заповнити стандартну форму замовлення товару і чекати дзвінка нашого менеджера.
Також, замовлення можна зробити по телефону, вписавши свій номер телефону в поле під кнопкою Купити або, зателефонувавши нам по одному з номерів телефону зазначених у правому верхньому куті сторінки товару або на вкладці Контакти.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner