Кошик
21733 відгуків
Заповнюйте всі Ваші дані в корзині для швидкої відправки!
+380 (50) 357-00-24
+380 (63) 249-13-03

Підставки і столики для ноутбуків

Яку користь приносять підставки і столики для ноутбуків?

Столики та підставки для ноутбука - це аксесуар, який покликаний зробити вашу роботу з ноутбуком більш комфортною і продуктивною. Столики для ноутбука, так само, як і підставки, оптимізують ваше робоче місце за ноутбуком не тільки з ергономічної точки зору, роблячи зручнішим розміщення кистей рук та хребта, але і з технічної, допомагаючи охолодити ваш персональний комп'ютер. Ще однією позитивною можливістю, яку дає підставка для ноутбука, є те, що з нею можна організувати собі робоче місце практично скрізь, навіть у ліжку. Це значно полегшує життя людям, діяльність яких тісно пов'язана з комп'ютером.

 

Види підставок і столиків для ноутбука

Підставки і столики для ноутбука покликані вирішувати багато завдань. Це сприяло появі на ринку різних модифікацій даних аксесуарів. Типізація підставок і столиків для ноутбуків проводиться за такими параметрами:

  • система охолодження – це функціонал, який забезпечує більш ефективне охолодження ноутбука під час його роботи, додатково до штатного охолодження ноутбука. Найчастіше система охолодження підставок для ноутбуків реалізується за рахунок вбудовування спеціальних вентиляторів – кулерів, в кришку підставки або столика для ноутбука. Ці вентилятори, при обертанні, відводять гаряче повітря від ноутбука і, сприяють охолодження комп'ютера більш холодним повітрям. Реалізуються системи охолодження по-різному, вони можуть складатися з різної кількості вентиляторів різного розміру. Так само існує пасивний варіант охолодження, який і зовсім не передбачає наявності куллерів;
  • конструкція – забезпечує певний рівень адаптації підставки або столика для ноутбука під себе. Деякі столики або підставки можуть регулюватися тільки по висоті, інші ж можуть мати тільки фіксоване положення, без можливості поднастройки, найбільш просунуті моделі дозволяють регулювати параметри по всім трьох осях;
  • матеріал – важлива характеристика столика або підставки для ноутбука. Вони може впливати на міцність і стійкість конструкції, а також на довговічність експлуатації. Столики та підставки можуть виготовлятися з дерева, пластику і металів, найчастіше використовують комбінацію металу з пластиком.

Це основоположні характеристики, але є й інші, які не грають великої ролі при виборі підставки або столика для ноутбука, наприклад, наявність додаткових функцій, типу додаткових usb-портів або підсвічування.  

 

Критерії вибору столика або підставки для ноутбука

Щоб підібрати максимально відповідну підставку або столик для ноутбука потрібно визначитися з потребами, які необхідно задовольнити купівлею даного аксесуара. Ось на що необхідно звернути увагу:

  • якщо завдання полягає тільки в охолодженні ноутбука, а працювати на ній доведеться все одно за столом, у спеціально обладнаному місці, то краще купувати підставку для ноутбука з вбудованою системою охолодження. В іншому випадку – необхідно розглядати до купівлі столик для ноутбука;
  • вибір системи охолодження провадиться виходячи з того, на скільки сильно необхідно охолодити ваш пристрій. Чим більше кулерів і чим більше їх розмір, тим сильніше потік повітря, який вони створюють, тим краще охолодження;
  • розмір і маса полички або підставки для ноутбука підбирається в залежності від моделі ноутбука і від наявності або відсутності потреби регулярної транспортування. Розмір підставки або столика повинен відповідати розмірам ноутбука;

Також потрібно звертати увагу на дизайн і наявність додаткових функцій. Це стосується справи смаку, підставка або столик для ноутбука повинен вам подобається і, можливо, підходити по дизайну до вашій кімнаті або будинку. Додаткові функції теж підбираються під потреби, це може бути вбудований юсб-хаб.ю колонки, підсвічування або щось ще.

 

купить столик або підставку для ноутбука в інтернет-магазині OnlineMarket?

В нашому магазині представлені найбільш зручні підставки і столики для ноутбуків. Щоб купити столик або підставку для ноутбука, вам потрібно:
1. Вибрати зацікавив вас товар.
2. Натиснути кнопку Купить, а потім - Оформити замовлення.
3. Заповнити стандартну форму замовлення товару і чекати дзвінка нашого менеджера.
Також, замовлення можна зробити по телефону, вписавши свій номер телефону в поле під кнопкою Купити або, зателефонувавши нам по одному з номерів телефону зазначених у правому верхньому куті сторінки товару або на вкладці Контакти.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner