
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 234561702
Новорічний світильник диско-куля Сніговик Christmas Light AT-W168 / Настільна світлодіодна новорічна LED куля
356 ₴
249,20 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 249-13-03Служба підтримки клієнтів
- +380 (67) 783-12-89
- +380 (93) 396-82-23ОПТ
- +380 (66) 434-58-36Дроп

Новорічний світильник-нічник Сніговик - це дивовижна світлодіодна лампа, яка внесе до приміщення відчуття свята та затишку.
Переваги:
- Яскраві кольори;
- Гарне висвітлення простору;
- Безпечна робота;
- Сфера обератється;
- Автоматичний режим роботи;
Опис:
Лампа-куля Led Сніговик освітлює приміщення різнокольоровими променями та надає новорічного святкового настрою. Усередині кулі розміщуються червоні, зелені та сині світлодіоди. Зверху вони закриті прозорою пластиковою колбою, що обертається, з безліччю граней. Це дозволяє отримати м'яке розсіяне світло, яке проектується на стіни та стелю. У рух LED куля наводиться за допомогою невеликого безшумного двигуна, який живиться від мережі 220В.
Незважаючи на свої негабаритні розміри диско-лампа здатна висвітлити кімнату та перетворити її на справжню танцпол. Дисколамп обертається і яскраві вогники, що перебігають, красиво переливаються по всіх поверхнях. Лампа підійде як дисколамп, так і як дитячий нічник, допомагаючи дитині заснути.

Характеристики:
- Тип свічення: динамічний;
- Колір свічення: різні кольори, RGB;
- Матеріал: пластик;
- Джерело світла: світлодіод (LED);
- Вага: 356 г;
- Потужність: 3 Вт;
- Живлення: 220 В;
- Розмір: 19Х12, 5х13 см;
- Режим роботи: 1;
Комплектація:
- Диско шар Сніговик;
- Упакування;

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 13 см |
| Ширина | 19 см |
| Довжина | 12.5 см |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Новорічний нічник |
| Колір | Білий |
| Вага виробу | 356 г |
| Додаткові елементи декору | LED підсвічування |
- Ціна: 249,20 ₴










