
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 234568493
1шт Світильник садовий від сонячної батареї 80см, Медуза, RGB / Газонні світлодіодні ліхтарики
250 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 249-13-03Служба підтримки клієнтів
- +380 (67) 783-12-89
- +380 (93) 396-82-23ОПТ
- +380 (66) 434-58-36Дроп
Ліхтар "Медуза" — джерело м'якого світла та неймовірного стилю для вашого саду. Без проводів, проста установка та чарівне освітлення!
Переваги:
- Установка дуже проста
- Водонепроникні
- Використовують сонячну енергію
- Чудова прикраса вашого саду
- Дизайн привертає увагу гостей та сусідів
- Створюють неповторну атмосферу
Опис:
Садовий світильник "Медуза" на сонячній батареї з підсвічуванням RGB - це ідеальне рішення для прикраси вашого саду, газону або дачі. Цей стильний світильник, висотою 80 см, створює мальовниче освітлення з ефектом медузи, який буде приємно виглядати в будь-який час доби. Яскраві кольорові вогники можна налаштувати під настрій або атмосферу на ділянці.Світильник можна використовувати як для повсякденного освітлення, так і для створення особливої атмосфери на вечірніх заходах чи святах.
Завдяки сонячній батареї світильник економить електрику і не вимагає додаткових дротів або джерел живлення. Він заряджається вдень і автоматично вмикається у темний час доби, створюючи затишну та гарну атмосферу. Пристрій ідеально підходить для використання на вулиці, навіть в умовах дощу або снігу, оскільки він виконаний із вологозахищених матеріалів. Світлодіоди RGB дозволяють змінювати палітру кольорів, надаючи можливість створити різні настрої в залежності від ситуації.

Характеристики:
- Тип: акумуляторний світильник
- Загальна довжина після збирання: 80 см;
- Діаметр медузи: 30 см;
- Довжина медузи: 27 см;
- Матеріал: оптоволокно, нержавіюча сталь, ABS пластик;
- Водонепроникність: IP65;
- Сонячні панелі: полікристалічні, 2 В, 80 МА;
- Ємність акумулятора: 1.2V AA, 600mAh;
- Напруга: 2В;
- Година зарядки: приблизно 6-8 годин, на сонці;
- Час роботи: приблизно 8 – 10 годин, після сутінків та вночі;
- Тип світлодіода: LED;
- Сутінковий датчик: так;
- Автоматична зміна кольору: так, 7 кольорів;
- Піни з підсвічуванням: так;
- Кількість ламп у наборі: 1 шт.
Комплектація:
- Ліхтар на сонячних батареях Медуза 1 шт
- Кріплення
- Упаковка

| Основні | |
|---|---|
| Тип освітлення | Світильник |
| Стан | Новий |
| Застосування освітлення | Для освітлення садових доріжок, Для створення акцентів на різноманітних архітектурних деталях, Для освітлення терас та балконів, Для освітлення ландшафтів |
| Тип освітлення за мобільністю | Переносне |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Спосіб монтажу | В грунт |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 2 В |
| Тип живлення | Сонячна батарея |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Розміри | |
| Висота | 80 см |
| Діаметр | 30 см |
- Ціна: 250 ₴









