
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 234571497
Смарт проектор 4К, з WiFi та Bluetooth (Android 11) + Пульт, HY 300, Білий / Портативний міні проектор для дому
1 912,86 ₴
1 339 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 249-13-03Служба підтримки клієнтів
- +380 (67) 783-12-89
- +380 (93) 396-82-23ОПТ
- +380 (66) 434-58-36Дроп
Міні переносний поворотний проектор HY300 – це недороге рішення для любителів перегляду фільмів на великому екрані. Він легко перетворить вашу вітальню чи спальню на справжній кінотеатр!
Переваги:
- Вбудовані динаміки;
- Вбудоване охолодження;
- Вільна проекція;
- Якісне зображення;
- Автофокусування;
- Регульований розмір;
- Невеликий розмір
Опис:
Портативний проектор HY300 — це багатофункціональний пристрій зі Smart TV, виконаний у сучасному дизайні Samsung Freestyle. Мініпроектор підтримує відтворення відео до 4К, а реальна роздільна здатність 1280х720 забезпечує чітке, насичене та деталізоване зображення. Картинка виглядає яскравою і контрастною, тому проектор добре підходить для перегляду фільмів, серіалів, мультфільмів, спортивних трансляцій або відео з телефону. Пристрій працює на операційній системі Android 11, завдяки чому можна користуватися YouTube, Netflix, Chrome та багатьма іншими додатками, які встановлюються самостійно.
Завдяки функції бездротового підключення проектор сумісний як зі смартфонами Android, так і з iPhone, що особливо зручно для швидкого виведення відео, фото або онлайн-контенту зі смартфона на великий екран. Проектор Magcubic має вбудовані динаміки потужністю 3 Вт, а також підтримує Bluetooth для підключення додаткових динаміків або портативної колонки більшої потужності. Регульована ніжка з кутом нахилу 180 градусів дозволяє зручно налаштувати положення проектора та підібрати оптимальний кут показу для якісної картинки.
Для підключення Magcubic до телевізора або ноутбука потрібний кабель HDMI (немає в комплекті).

Характеристики:
- Тип: домашній проектор / відеопроектор;
- Колір: білий, чорний
- Операційна система – Android 11;
- Пульт керування - Є;
- Бездротове підключення до телефону – Є;
- Дистанція проектування – 1.2 – 4 м.;
- Вбудовані динаміки;
- Вбудоване охолодження;
- Регульований кут нахилу - 180 °;
- Яскравість – 200 Лм;
- Діагональ екрану – 40” – 130”;
- Контрастність – 1500:1;
- Співвідношення сторін – 16:9 (широкоформатний);
- Роздільна здатність - 1280х720;
- Частота Wi-Fi - 2,4G/5G;
- Колесо фокусування – є;
- Автоналаштування кутів – є;
- Сумісність з Android та iPhone;
- Оперативна пам'ять: 2 GB
- Рівень шуму – 25 дБ;
- Розміри (ШхВхГ) – 100х190х100мм;
- Інтерфейси - HDMI, Wi-Fi, Bluetooth, USB, jack 3,5 мм
Комплектація:
- Портативний проектор для дому HY 300;
- Кабель живлення;
- Упаковка

| Основні | |
|---|---|
| Клас пристрою | Портативний |
| Інтерфейси | jack 3.5 мм, HDMI, Wi-Fi, USB |
| Особливості | Вбудовані динаміки |
| Колір корпусу | Білий |
| Рівень шуму | 25 дБ |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |
| Вид товару | Проектор |
| Зображення | |
| Роздільна здатність | 1280x720 |
| Формат зображення | Широкоекранний (16:9) |
| Світловий потік | 200 лм |
| Контрастність | 1500 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 190 мм |
| Глибина | 100 мм |
- Ціна: 1 339 ₴










