
-30%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 23456846401
Електрична кавоварка 500 мл, 600 Вт, R102S, Фіолетовий / Кавоварка-турка / Електрична турка / Електротурка
698,88 ₴
489,22 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 357-00-24
- +380 (63) 249-13-03Служба підтримки клієнтів
- +380 (67) 783-12-89
- +380 (93) 396-82-23ОПТ
- +380 (66) 434-58-36Дроп
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Побутове |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Тип кавоварки | Електротурка |
| Тип управління | Механічне |
| Тип використовуваної кави | Мелений |
| Об`єм | 0.5 л |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Фіолетовий |
| Стан | Новий |
| Інші функції і особливості | Автовимкнення |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 220 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Глибина | 150 мм |
- Ціна: 489,22 ₴









