
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 123461555
Маленька жіноча Сумка-Клатч Бембі, Червоний / Компактна сумка через плече
250 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 357-00-24
- +380 (63) 249-13-03Служба підтримки клієнтів
- +380 (67) 783-12-89
- +380 (93) 396-82-23ОПТ
- +380 (66) 434-58-36Дроп
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маленька жіноча сумка клатч Бембі - компактна сумка
Переваги:
- Висока зносостійкість;
- Позбавлена шкідливих добавок, PU шкіра — екологічна;
- Має приємні тактильні властивості;
- Стійка до зносу порівняно із звичайною шкірою;
- PU шкіра не розтягується і не тріскається;
- Стійка до дії низьких і високих температур.

Опис:
Стильна молодіжна сумка невеликого розміру є ідеальним варіантом для прогулянок, відпочинку або вечері. Сумочка прекрашена брелоком "Оленя" і стрічками на замку. Універсальна сумка для жіночих дрібниць, які так необхідні під рукою.
Сумка має одне відділення і три невеликі кишені для дрібниць, телефону. Ремінець можна зняти і носити сумку в руках. У такому разі сумка гармонійно підкреслить вечірній образ і стане невід'ємним елементом вашого ідеального образу.

Характеристики:
- Стать: жіноча
- Стиль: Casual
- Матеріали: PU шкіра
- Особливості: стильна, сучасна, зручна, вінтажна
- Відділення: одне відділення, один кишеню
- Розміри:
- Довжина: зверху 20 см
- Довжина: знизу 24 см
- Ширина: дно 10 см
- Висота: 18 см
- Закриття: блискавка
Комплектація:
- Жіноча сумка клатч Бембі

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Колір | Червоний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Еко-шкіра |
| Вид шкіри | PU-шкіра |
| Тип сумки | Сумки на ремені |
- Ціна: 250 ₴








