Заповнюйте всі Ваші дані в корзині для швидкої відправки!
OnlineMarket
+380 (50) 357-00-24
+380 (63) 249-13-03
Служба підтримки клієнтів
Відгуки про компанію OnlineMarket
Оксана С.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Працює, якість пластику хороша. Працює швидко, гарний з виду і світло хороше. Брав для будинку. Рекомендую
Коментар продавця
Доброго дня! Ваші слова — найкраща подяка за нашу працю. Дякуємо!
Олег В.
Відмінно
Любов Б.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Доброго дня! Щиро вдячні за вашу щирість. Ми працюємо для вас із повною віддачею!
Василь К.
Відмінно
Чудовий товар! Було не велике непорозуміння,але все швидко вирішили! Рекомендую до співпраці! Успіхів у продажах!
Сілецька М.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дуже гарно світиться нам сподобалось
Коментар продавця
Вітаємо! Спасибі за те, що приділили час для відгуку. Дуже приємно!
Ольга К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
За такі гроші супер чайник ! Швидко відправили ,гарне пакування і ввічливий консультант . Все працює немає ніяких запахів , пластик теж не воняє . Сподіваюся і надалі буде мене радувати
Коментар продавця
Доброго дня! Дякуємо, що поділилися своїм досвідом — це дуже цінно!
Олексій Р.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все чудово, працюе
Коментар продавця
Щиро вдячні, що поділилися своїми враженнями. Це дуже надихає нас!
Оксана М.
Відмінно
Сергей м.
Відмінно
Андрій Ч.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все чудово
Коментар продавця
Доброго дня! Нам дуже приємно бачити ваш позитивний відгук. Дякуємо!
Працює, якість пластику хороша. Працює швидко, гарний з виду і світло хороше. Брав для будинку. Рекомендую
Доброго дня! Ваші слова — найкраща подяка за нашу працю. Дякуємо!
Доброго дня! Щиро вдячні за вашу щирість. Ми працюємо для вас із повною віддачею!
Чудовий товар! Було не велике непорозуміння,але все швидко вирішили! Рекомендую до співпраці! Успіхів у продажах!
Дуже гарно світиться нам сподобалось
Вітаємо! Спасибі за те, що приділили час для відгуку. Дуже приємно!
За такі гроші супер чайник ! Швидко відправили ,гарне пакування і ввічливий консультант . Все працює немає ніяких запахів , пластик теж не воняє . Сподіваюся і надалі буде мене радувати
Доброго дня! Дякуємо, що поділилися своїм досвідом — це дуже цінно!
Все чудово, працюе
Щиро вдячні, що поділилися своїми враженнями. Це дуже надихає нас!
Все чудово
Доброго дня! Нам дуже приємно бачити ваш позитивний відгук. Дякуємо!