Заповнюйте всі Ваші дані в корзині для швидкої відправки!
OnlineMarket
+380 (50) 357-00-24
+380 (63) 249-13-03
Служба підтримки клієнтів
Відгуки про компанію OnlineMarket
Юлія В.
Дуже погано
У описі під манежом пише,що +50шт кульок,товар прийшов,а кульок немає...
Денис М.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Всем доволен. Товар устраивает. Всё супер.
Коментар продавця
Доброго дня! Щиро вдячні за вашу щирість. Ми працюємо для вас із повною віддачею!
Светлана С.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Вітаємо! Спасибі за те, що приділили час для відгуку. Дуже приємно!
Жанна С.
Відмінно
Сергей А.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Доброго дня! Дякуємо, що поділилися своїм досвідом — це дуже цінно!
Владислав М.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Вітаємо! Щиро вдячні за приємні слова. Раді, що змогли вам догодити!
Денис К.
Нейтрально
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Олег Х.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Усе як треба!)
Коментар продавця
Вітаємо! Дякуємо, що обрали нас! Ваш позитив — наша головна мета.
Евгений К.
Нейтрально
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Вітаю. Фото органайзеру виставлено вже в зібраному стані. А прийшлось збирати самій. Матеріал дуже хрупкий. Навіть нігтем зачепив і вже тріснуло. Задумка органайзеру дуже класна! Але з такого матеріалу - гроші на вітер. Добре, що брала не на подарунок.
Сергій А.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Вітаємо! Дякуємо за відгук — зворотний зв’язок допомагає нам вдосконалюватися!
У описі під манежом пише,що +50шт кульок,товар прийшов,а кульок немає...
Всем доволен. Товар устраивает. Всё супер.
Доброго дня! Щиро вдячні за вашу щирість. Ми працюємо для вас із повною віддачею!
Вітаємо! Спасибі за те, що приділили час для відгуку. Дуже приємно!
Доброго дня! Дякуємо, що поділилися своїм досвідом — це дуже цінно!
Вітаємо! Щиро вдячні за приємні слова. Раді, що змогли вам догодити!
Усе як треба!)
Вітаємо! Дякуємо, що обрали нас! Ваш позитив — наша головна мета.
Вітаю. Фото органайзеру виставлено вже в зібраному стані. А прийшлось збирати самій. Матеріал дуже хрупкий. Навіть нігтем зачепив і вже тріснуло. Задумка органайзеру дуже класна! Але з такого матеріалу - гроші на вітер. Добре, що брала не на подарунок.
Вітаємо! Дякуємо за відгук — зворотний зв’язок допомагає нам вдосконалюватися!