Заповнюйте всі Ваші дані в корзині для швидкої відправки!
OnlineMarket
+380 (50) 357-00-24
+380 (63) 249-13-03
Служба підтримки клієнтів
Відгуки про компанію OnlineMarket
Сергій Б.
Добре
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Вітаємо! Щиро вдячні за довіру. Ми цінуємо кожного клієнта і прагнемо лише найкращого!
Дмитрий П.
Відмінно
Андрей К.
Дуже погано
телебей с.
Дуже погано
Відгук з приводу пакування та доставки замовлення. Консультант запевняв що пакування товару супер надійне і компактне.По факту запакувати можна було в меньшу коробку та окрім спального мішка в вакуумному пакеті в коробці ні чого не було.Тобто при відкриванні коробки ножем можна було пошкодити мішок. При оформленні доставки перевізником не вірно вказується фактична вага та об'єм пакування,завищена!!!Тому доставка дороще ніж очікується. Укрпошта доставка вийшла 150 грн. На пошті при отриманні посилки порахували та перевіряли коробку доставка мала бути 100 грн.А при правильному пакуванні ще менша!!!!! Звернувшись з цього приводу до продавця мене продовжували запевняти,що я помиляюсь!!! Тому уточнюйте питання доставки при замовленні в цьому магазині!Магазин не зацікавлений задовільнити потребу клієнта не переплачувати за доставку товару перевізником!!!!!!
Ирина С.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Вітаємо! Дякуємо, що залишили свій коментар. Ми вдячні за вашу активність і підтримку!
Станіслав М.
Відмінно
Нормально
Покупець
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Доброго дня! Нам дуже приємно чути такі відгуки. Спасибі за ваш вибір!
Петровець Тарас П.
Дуже погано
Враження негативне замовив 5 днів назат досі невідправили
Анжелика М.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Товар виявився бракований, але магазин відмовився робити обмін/повернення! Тож майте на увазі, що магазин порушує закон про захист прав споживачів!
Коментар продавця
Вітаємо! Щиро вдячні за добрі слова — вони дуже важливі для нас.
Вітаємо! Щиро вдячні за довіру. Ми цінуємо кожного клієнта і прагнемо лише найкращого!
Відгук з приводу пакування та доставки замовлення.
Консультант запевняв що пакування товару супер надійне і компактне.По факту запакувати можна було в меньшу коробку та окрім спального мішка в вакуумному пакеті в коробці ні чого не було.Тобто при відкриванні коробки ножем можна було пошкодити мішок.
При оформленні доставки перевізником не вірно вказується фактична вага та об'єм пакування,завищена!!!Тому доставка дороще ніж очікується.
Укрпошта доставка вийшла 150 грн.
На пошті при отриманні посилки порахували та перевіряли коробку доставка мала бути 100 грн.А при правильному пакуванні ще менша!!!!!
Звернувшись з цього приводу до продавця мене продовжували запевняти,що я помиляюсь!!!
Тому уточнюйте питання доставки при замовленні в цьому магазині!Магазин не зацікавлений задовільнити потребу клієнта не переплачувати за доставку товару перевізником!!!!!!
Вітаємо! Дякуємо, що залишили свій коментар. Ми вдячні за вашу активність і підтримку!
Нормально
Доброго дня! Нам дуже приємно чути такі відгуки. Спасибі за ваш вибір!
Враження негативне замовив 5 днів назат досі невідправили
Товар виявився бракований, але магазин відмовився робити обмін/повернення!
Тож майте на увазі, що магазин порушує закон про захист прав споживачів!
Вітаємо! Щиро вдячні за добрі слова — вони дуже важливі для нас.