Відгуки про компанію OnlineMarketОлег Б.Відмінно 13.04.2026Угода на маркетплейсі Prom.uaВсе чудовоКоментар продавця14.04.2026Доброго дня! Щиро вдячні за довіру! Сподіваємося бачити вас знову серед наших клієнтів.Генн Г.Дуже погано 13.04.2026Юрій Г.Відмінно 13.04.2026Угода на маркетплейсі Prom.uaЗамовляв акумулятор до гіроскутера. Отримав, поставив, все працює! Дякую продавцю, все чудово!Коментар продавця14.04.2026Доброго дня! Дякуємо вам за щирість і добрі слова. Це надихає рухатись уперед!Олександр Ф.Відмінно 13.04.2026Угода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця14.04.2026Вітаємо! Приємно знати, що ви залишилися задоволені. Спасибі!Костянтин Г.Відмінно 13.04.2026Угода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця14.04.2026Доброго дня! Ваша доброзичливість надихає нас! Дякуємо, що ви з нами!Костянтин Г.Відмінно 13.04.2026Угода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця14.04.2026Доброго дня! Нам надзвичайно приємно читати ваш відгук. Дякуємо щиро!Володимир М.Відмінно 13.04.2026Угода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця14.04.2026Вітаємо! Спасибі за приємний коментар — працюємо, щоб виправдати вашу довіру!Дар'я Л.Нейтрально 13.04.2026Угода на маркетплейсі Prom.uaХороша косметичка, дуже якісне дзеркало, 3 види світла, проте була 1 ячейка для косметики поламана та порваний мішечок для кісточок для макіяжу.Ольга Р.Відмінно 13.04.2026Угода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця14.04.2026Добрий день! Дякуємо за ваші враження. Нам важливо чути зворотний зв’язок!Інна Б.Відмінно 13.04.2026Угода на маркетплейсі Prom.uaКомпанія 👍 Рекомендую!Коментар продавця14.04.2026Доброго дня! Щиро дякуємо за позитивний відгук. Раді старатись для таких клієнтів, як ви!
Все чудово
Доброго дня! Щиро вдячні за довіру! Сподіваємося бачити вас знову серед наших клієнтів.
Замовляв акумулятор до гіроскутера. Отримав, поставив, все працює! Дякую продавцю, все чудово!
Доброго дня! Дякуємо вам за щирість і добрі слова. Це надихає рухатись уперед!
Вітаємо! Приємно знати, що ви залишилися задоволені. Спасибі!
Доброго дня! Ваша доброзичливість надихає нас! Дякуємо, що ви з нами!
Доброго дня! Нам надзвичайно приємно читати ваш відгук. Дякуємо щиро!
Вітаємо! Спасибі за приємний коментар — працюємо, щоб виправдати вашу довіру!
Хороша косметичка, дуже якісне дзеркало, 3 види світла, проте була 1 ячейка для косметики поламана та порваний мішечок для кісточок для макіяжу.
Добрий день! Дякуємо за ваші враження. Нам важливо чути зворотний зв’язок!
Компанія 👍 Рекомендую!
Доброго дня! Щиро дякуємо за позитивний відгук. Раді старатись для таких клієнтів, як ви!