Кошик
26426 відгуків
Заповнюйте всі Ваші дані в корзині для швидкої відправки!
+380 (50) 357-00-24
+380 (63) 249-13-03

Засоби індивідуального захисту

Коли потрібно виконати якусь роботу, не важливо на виробництві або у себе вдома, завжди необхідно пам'ятати про свою безпеку. Для цього потрібно дотримуватися правила безпеки, які розробляються для роботи з певними видами техніки і конкретних умов праці. Дотримання цих правил дозволить вам виконувати поставлені завдання, не завдаючи шкоди собі та оточуючим вас людям.

Одним з найважливіших пунктів правил безпеки є використання засобів індивідуального захисту. До них відносяться спеціальні пристосування, спеціальні елементи і деталі верстатів, машин, спеціальна захисна одяг і аксесуари, головні убори та інші елементи, які роблять виконання робіт роботи безпечним. Завданням цих засобів є запобігання всіляких травм, мінімізація або повне виключення впливу небезпечних або несприятливих умов праці, а також забезпечення індивідуального комфорту та зручності при роботі.

Засоби індивідуального захисту прийнято поділяти на такі групи:

  • для захисту очей і обличчя;
  • для захисту органів дихання;
  • для захисту голови;
  • для захисту органів слуху;
  • для захисту ніг;
  • захисний одяг.

Найчастіше, для забезпечення найвищого рівня безпеки, необхідно застосування декількох коштів з різних груп.

Замовити засоби для індивідуального захисту ви можете на нашому сайті, у групі товарів Засоби для індивідуального захисту, тут присутні наступні різновиди товарів:

Для замовлення засобів індивідуального захисту в магазині OnlineMarket перейдіть на відповідну групу та виберіть товар, що цікавить вас.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner