Кошик
28133 відгуків
Заповнюйте всі Ваші дані в корзині для швидкої відправки!
+380 (50) 357-00-24
+380 (63) 249-13-03

Масажери для ніг

Навіщо потрібен масажер для ніг

Масаж ніг є одним з традиційних видів масажу, який благодійно впливає на весь організм. На жаль, далеко не кожного є можливість відвідувати спеціалізовані сеанси від професійних масажистів. Це робить актуальним питання пошуку альтернативних варіантів. Одні з оптимальних є придбання масажера для ніг.

Користь масажера для ніг

Ще в давні часи різні народності світу відстежували позитивний вплив масажу ніг на стан всього організму. Сучасна наука змогла обґрунтувати це явище. Весь секрет полягає в тому, що на стопах розташовані рефлекторні точки, вплив на які покращує функціонування різних органів і систем людського організму. Якісний масаж ніг і стоп здатний забезпечити позитивний вплив на організм за такими напрямками:

  • загальне розслаблення і релаксація;
  • підвищення імунітету;
  • боротьба з безсонням;
  • зміцнення нервової системи;
  • сприяння виведенню токсинів з організму.

Деякі прояви позитивного ефекту масажу стоп бувають несподіваними для людей, які не займалися вивченням цієї теми. Наприклад, для деяких сюрпризом стає те, що такий масаж дозволяє зменшити або взагалі позбутися від болю в шиї. Насправді тут немає нічого дивного, оскільки шия пов'язана зі стопами через велику кількість нервових закінчень. Розслаблення стоп сприяє зняттю затискачів в шиї. Тому, купуючи масажер для стоп, ви віддаєте перевагу пристрою, яке благотворно впливає на весь організм.

Принцип дії масажера для ніг

Представлені в цій групі пристрою впливають на різні точки та області стопи, пальців ніг і м'язів. За рахунок нормалізації кровообігу підвищується тонус м'язів. Нервові закінчення, які розташовані в різних ділянках стопи, стимулюють поліпшення роботи різних органів і систем, з якими пов'язані через точки акупунктури.

Масажери для ніг бувають таких типів:

  • компресійні - не тільки виконують масажні функції, але і знімають втому при плоскостопості;
  • вібраційні - стимулюють кровообіг, але можуть не підійти при хронічних недугах хребта та суглобів
  • роликові - найбільш універсальні і нейтральні масажери, які знімають напругу, не надаючи вібраційного впливу на хребет і ноги
  • інфрачервоні - по характеру дії вони найбільш наближені до ручного масажу.

Серед всіх цих видів масажерів кожен зможе знайти те, що підійде саме йому.

Як купити масажер для ніг OnlineMarket?

У нашому магазині представлені найбільш популярні моделі масажерів для ніг. Щоб купити масажер, вам потрібно:
1. Вибрати зацікавив вас масажер.
2. Натиснути кнопку Купить, а потім - Оформити замовлення.
3. Заповнити стандартну форму замовлення товару і чекати дзвінка нашого менеджера.
Також, замовлення можна зробити по телефону, вписавши свій номер телефону в поле під кнопкою Купити або, зателефонувавши нам по одному з номерів телефону зазначених у правому верхньому куті сторінки товару або на вкладці Контакти.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner