Кошик
29897 відгуків
Заповнюйте всі Ваші дані в корзині для швидкої відправки!
+380 (50) 357-00-24
+380 (63) 249-13-03

Системи охорони та безпеки

Сучасні технології супроводжують нам усюди, підвищуючи якість життя та безпеки. Інноваційні системи для розумного будинку давно вже не розкіш. Інтелектуальне управління роботою систем водопостачання, освітлення, електрики, опалення сприяє економії ресурсів та часу. Придбання пристроїв для автоматизації контролю підвищить рівень комфорту та безпеки вашого житла.

Які товари для розумного будинку пропонує наш магазин:

  • домофони сучасного типу дозволяють не тільки почути хтось вам дзвонить, а й побачити, що зручно та безпечно;
  • камери відеоспостереження будуть вашими додатковими очима, тому що зараз їх можна переглядати з мобільного телефону, перебуваючи далеко від дому;
  • охоронні системи сприяють безпеці вашого майна і допомагають запобігти попаданню в будинок небажаних гостей.

На сьогоднішній день ці товари не є предметом розкоші, тому що на ринку виробляють велику кількість приладів за доступними цінами для кожної людини. Вони допомагають зберегти Ваш будинок у безпеці, а якщо у вас є діти, то камери, домофони та сигналізації допоможуть зберегти ваших рідних.

Як купити товари з категорії Товари для розумного будинку в OnlineMarket?

У нашому магазині представлені найпопулярніші моделі відеокамер, домофонів та багато іншого. Щоб купити товар із групи Товари для розумного будинку, вам потрібно:
1. Вибрати пристрій, який вас цікавить.
2. Натиснути кнопку Купити, а потім - Оформити замовлення.
3. Заповнити стандартну форму замовлення товару та чекати на дзвінок нашого менеджера.
Також, замовлення можна зробити за телефоном, вписавши свій номер телефону в поле під кнопкою Купити або, зателефонувавши нам по одному з номерів телефону вказаних у правому верхньому кутку сторінки товару або на вкладці Контакти.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner