Кошик
29897 відгуків
Заповнюйте всі Ваші дані в корзині для швидкої відправки!
+380 (50) 357-00-24
+380 (63) 249-13-03

Автосвітло

Які завдання виконує автосвітло?

Автомобільний світ – являє собою комплексну систему освітлення автомобіля, на яку покладаються різні завдання. Основні з них наступні: освітлення дороги перед автомобілем в умовах поганої видимості або в темний час доби, вказівки напряму повороту або маневру, позначення габаритів, подача сигналів зупинки автомобіля. Всі ці функції реалізуються відповідними приладами освітлення автомобіля: фарами, габаритними вогнями, денними ходовими і протитуманними вогнями, підсвічуванням номерів автомобіля. Засоби автомобільного освітлення відіграють важливу роль, тому необхідно стежити за їх станом і вчасно їх обслуговувати, а при необхідності замінювати. Сьогодні на ринку представлено багато різновидів автомобільних ламп.

 

Світлодіодні (LED) лампи

Цей тип ламп користується попитом серед власників автомобілів, так як ці лампи мають тривалий ресурс експлуатації, хорошу яскравість і при цьому досить економічні. У їх виробництві не використовуються ніякі шкідливі речовини, що робить їх ще й екологічним видом ламп. У цих лампах використовуються світлодіоди, головним властивістю яких є перетворення електричної енергії в світлову. Їх встановлюють, як головний світло, для ближнього і далекого режимів освітлення. Світлодіодні лампи для автомобілів володіють такими перевагами:

  • вони не сліплять водіїв зустрічного транспорту, так як мають холодний спектр освітлення;
  • економічні, споживана потужність до 5 Вт;
  • світловий потік має яскравість освітлення від 4000 до 8000 люменів, що ідеально підходить для використання їх у автоосвещении;
  • може працювати від мережі з напругою від 9 до 32 вольт, що відповідає автомобільним стандартам.

 

Галогенові автомобільні лампи

Основним достоїнством галогенових автомобільних ламп є різноманітність асортименту даних ламп. Вони можуть бути збільшеною яскравості, підвищеної потужності, мати можливість перемикання світлового потоку на жовтий колір. Цей тип ламп є всесезонним і має досить тривалий термін експлуатації до виходу з ладу.

 

автомобільні Ксенонові лампи

Ксенонові автолампи є одним з перших видів автомобільних ламп. Вони мають просту конструкцію, яка утворює электродугу, що дає саме світіння, і використовуються в зв'язці з лінзової оптикою. Переваги ксенонових ламп можна виділити такі:

  • досить тривалий термін служби, від 2,5 до 3 років;
  • великий кут огляду і рівень яскравості світла;
  • практично не нагріваються під час роботи.

Якщо порівнювати цей тип ламп зі світлодіодними, то потрібно зазначити, що LED автолампи служать трохи довше і простіше в установці. У той же час, ксенонові не вимагають додаткових елементів охолодження і стоять помітно дешевше.

 

Як купити автомобільні LED лампи OnlineMarket?

У нашому магазині представлені найбільш популярні моделі автомобільних ламп. Щоб купити автомобільні лампи, вам потрібно:
1. Вибрати зацікавив вас товар.
2. Натиснути кнопку Купить, а потім - Оформити замовлення.
3. Заповнити стандартну форму замовлення товару і чекати дзвінка нашого менеджера.
Також, замовлення можна зробити по телефону, вписавши свій номер телефону в поле під кнопкою Купити або, зателефонувавши нам по одному з номерів телефону зазначених у правому верхньому куті сторінки товару або на вкладці Контакти.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner