Кошик
28135 відгуків
Заповнюйте всі Ваші дані в корзині для швидкої відправки!
+380 (50) 357-00-24
+380 (63) 249-13-03

Скарбнички

Скарбничка – корисна і захоплююча іграшка

Скарбнички для грошей вже давно стали поширеним і універсальним подарунком для прикраси будинку і накопичення коштів. Колись давно, вони представляли собою порцелянові або дерев'яні фігурки, які відтворювали різних героїв з казок або мультфільмів, тварин або рослини, які необхідно було розбити, коли вони наповнятися грошима. Зараз же ці пристосування для накопичення грошей стали більш функціональними і захоплюючими, деякі з них представляють собою повноцінні інтерактивні іграшки, граючи в які діти отримують не тільки масу задоволення, але і необхідні перші навички поводження з грошима.

 

Різновиди скарбничок

Сьогодні на ринку представлено дуже багато скарбничок. Вони відрізняються за матеріалом виготовлення: пластик, метал, фарфор, дерево, а також з конструкції, функціональності і призначенню. Є дуже прості скарбнички, які являють собою нерухому фігурку з отвором під монети або банкноти. Існують скарбнички складніше – з рухомими частинами, вбудованим кодовим замком або відбитки пальців, що видають різні звуки або навіть виконують різного роду руху під час прийому монет. Останній варіант реалізації скарбничок діти просто обожнюють, адже це повноцінна іграшка. Природно є і проміжні рішення, які будуть цікаві не тільки дітям, але і дорослим. Найчастіше це тематичні скарбнички, які будуть близькі людині через втілення якихось речей з його реальної життя чи діяльності.

 

Як вибрати скарбничку для грошей?

Скарбничка являє собою річ, яку люди рідко купують самі для себе, але досить часто дарують іншим. Тому при виборі скарбнички на подарунок необхідно враховувати ряд факторів, які допоможуть зробити ваш вибір вдалим і порадувати винуватця торжества прикольним і корисним подарунком:

  • вік людини – цей показник є основоположним, оскільки дозволяє визначити з якого сегмента скарбничок взагалі необхідно вибирати потрібну. Природно, чим старша людина, тим більше серйозну і тематичну скарбничку необхідно вибрати. У випадку з дітьми, можна вибирати скарбничку-іграшку, в основному базуючись тільки на стать дитини;
  • інтереси людини – скарбничка являє собою досить універсальну річ, тому, якщо ви правильно визначтеся з віковим показником, то швидше за все вже зможете підібрати досить відповідну скарбничку. Але щоб не просто зробити людині, якій збираєтеся подарувати скарбничку, приємно, а викликати в нього бурю емоцій, необхідно підібрати річ, яка буде мати якийсь зв'язок зі сферою його інтересів чи діяльності. Наприклад, рибаку можна підібрати скарбничку у вигляді риби, а дитині, захоплюється тим чи іншим мультфільмом – у вигляді героя з цього мультика;
  • фінансові можливості – виробники скарбничок намагаються задовольнити потреби абсолютно всіх, тому виробляють різні скарбнички, з використанням різних матеріалів, роблячи їх різних розмірів і різної складності, що в свою чергу формує різну ціну на скарбнички. Тому перед вибором скарбнички важливо визначитися з бюджетом, який ви готові витратити на скарбничку.

У цієї категорії представлені найцікавіші та найпопулярніші скарбнички, які ви завжди можете придбати в нашому інтернет-магазині за найбільш привабливими цінами.

 

Як купити скарбничку для грошей в інтернет-магазині OnlineMarket?

У нашому магазині представлені найпопулярніші дитячі скарбнички. Щоб купити скарбничку для грошей, вам потрібно:
1. Вибрати зацікавив вас товар.
2. Натиснути кнопку Купить, а потім - Оформити замовлення.
3. Заповнити стандартну форму замовлення товару і чекати дзвінка нашого менеджера.
Також, замовлення можна зробити по телефону, вписавши свій номер телефону в поле під кнопкою Купити або, зателефонувавши нам по одному з номерів телефону зазначених у правому верхньому куті сторінки товару або на вкладці Контакти.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner