Кошик
27379 відгуків
Заповнюйте всі Ваші дані в корзині для швидкої відправки!
+380 (50) 357-00-24
+380 (63) 249-13-03

Освітлення

Значення штучного освітлення в житті людини

Для підтримки практично будь-якої діяльності людині потрібен світло. Вдень все просто – сонце забезпечує потребу людини у світі, але люди вже давно не залежать від сонячного дня, тим більше, що і вдень є безліч місць, куди сонячне світло просто не потрапляє, або потрапляє в недостатній кількості. Рішенням всіх цих проблем стало штучне освітлення.

Основні групи пристроїв штучного освітлення

Всі пристрої освітлення призначені для виконання тих чи інших завдань освітлення. У зв'язку з цим вони мають різну конструкцію, потужність та яскравість світла, дизайнерське оформлення тощо. І за даними характеристиками, вони поділяються на групи:

  • вуличне освітлення – представлене цілим рядом різноманітних пристроїв, таких як вуличні ліхтарі, гірлянди, світильники тощо. Основною особливістю цих пристроїв є те, що вони здатні працювати в різноманітних кліматичних умовах, у тому числі й не найсприятливіших. Також, оснащуються рядом додаткових функцій, наприклад включення при виявленні руху, автовключення по таймеру тощо;
  • освітлення для дому – є групою пристроїв, які використовуються в домашніх умовах. Націлені на практичність, зручність і красу. Сюди відносяться різного роду лампи, бра, торшери, світильники, лампи тощо;

Також будь-джерело освітлення можна класифікувати за типом елементів освітлення. Найпоширенішими сьогодні є світлодіодні лампи. Вони мають високу ефективність при малому споживанні електроенергії. При цьому, на відміну від ламп розжарювання, вони практично не нагріваються. Вуличне освітлення, як і домашнє, відрізняється способом встановлення. Наприклад, вуличні ліхтарі можуть кріпитися на стовпи, або ж розміщуватися на фасаді будинку чи саду. Внутрішнє – може бути настінним, настільним, стельовим та точковим, залежно від типу та місця монтажу таких елементів освітлення.

Купити пристрої освітлення в інтернет-магазині OnlineMarket

Для зручності ми розподілили пристрої штучного освітлення за категоріями:

У магазині OnlineMarket зібрані найкращі товари для освітлення вашого будинку, які ми завжди готові запропонувати вам за привабливою ціною.

Для замовлення елементів освітлення в інтернет-магазині OnlineMarket перейдіть у відповідну групу і виберіть товар, який вас цікавить.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner